Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 72 órás eseményi után 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás eseményi után 1 hónapig kimaradt (közvetlenül utána sem jött meg) de most 1 hónap után megjött. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
mert hallani olyat hogy akkor is terhes valaki ha megjön.
2012. márc. 2. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Nem ártott volna odafigyelni biológia órán ugye.
2012. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem ártana normálisan válaszolni ugyebár

ja amúgy meg akármilyen hihetetlen is de ezt részletesen nem tanították úgyhogy ennyit erről.

köszi

2012. márc. 2. 15:29
 3/10 anonim ***** válasza:
A 72 órás tabi egy irgalmatlanul nagy hormonbomba, van, akinek több hónapig nem áll utána helyre a ciklusa. Az, hogy megjött, jó jel, de ritkán tényleg előfordulhat, hogy terhesen is megjön. Viszont ennyi idő után a teszt már biztosat tud mutatni, én a helyedben csinálnék egyet, megnyugtatásképp :)
2012. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elolvashattad volna a tájékoztatót, az biztos írta, hogy minek kell következnie. Egyszer nekem is szükségem volt a sürgős beavatkozásra. Nem emlékszem a tabletta nevére, de azt írta a tájékoztatója, hogy ha nem jön meg 9 vagy 11 napon belül a menzeszem (nem emlékszem pontosan), akkor forduljak orvoshoz, mert valószínűleg a tabletta nem hatott.

Paráztam is rendesen, mert egy nappal később jött meg, mint ahogy kellett volna. Ha nem jött volna meg akkor egy héttel később már olyan gyomorgörcseim lettek volna, hogy biztosan elmentem volna dokihoz, nem tudom te hogyan bírtad ki.

Tesztelj és menj el dokihoz biztos ami biztos.

2012. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nekem nem írt a tabletta tájékoztatója semmi ilyesmit hogy mikor kell megjönnie.

az orvos aki felírta ő is csak annyit mondok hogy ha nem jönne meg rendesen akkor amikor egyébként is kellene,akkor teszteljek.

2012. márc. 2. 16:21
 6/10 Centurio77 ***** válasza:

Akkor meg mire vársz! Tesztelj! Csak ne a tűrőképességünket!!

WTF! XD!

2012. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ! Nagyon is !
2012. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, akkor nem értem mi a kérdés! Világosan elmondta a doki. Ha nem jött meg akkor, amikor kellett volna, márpedig úgyveszem ki a szavaidból, hogy nem jött meg, akkor már rég tesztelned kellett volna. Én azért csinálnék egyet biztos ami biztos, nem tart semeddig.
2012. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A tájékoztatóban sincs minden benne, és mindenki szervezete másképp reagál. Az egyik barátnőmnek pl rögtön megjött tőle, és utána ahhoz állt be a ciklusa.

Nekem nem jött meg rögtön, sőt késett is, és utána egy hónapon belül kétszer is menstruáltam. Azóta normális, nincs semmi bajom, voltam orvosnál.

Amúgy azt mondom, hogy hibák a legóvatosabbakkal is előfordulhatnak, nekem kiszakad az óvszer, de a nagy hévben csak utána vettük észre. Jobb ma egy tabletta, mint holnap egy abortusz, én amondó vagyok...

A terhesség alatti menstruáció pedig nagyon ritka, de ha úgy vagy nyugodt, vegyél egy tesztet a gyógyszertárban.

2012. márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

nálam ugyanez volt mint nálad hogy véletlenül kiszakadt, rögtön felirattam tabit és kimaradt tőle 1 hónapra.

2012. márc. 4. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!