Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy tudom fogamzásgátlóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom fogamzásgátlóval eltolni a menstruációm?

Figyelt kérdés

Jangee-t szedek.Húsvétkor fog megjönni és akkor pont itthon lesz a barátom.Szeretném eltolni a mnzeszem. De nem tudom, hogy egy héttel kell tovább szedni vagy csak annyi nappal amennyivel szeretném, hogy később megjöjjön. És ha tovább szedem akkor az egy hét kihagyás után csak annyi gyógyszert kell majd bevennem amennyi maradt a levélben vagy akkor megint 21 szemet be kell vennem.

Előre is köszi

19L


2012. márc. 11. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
annyival amennyivel el akarod tolni!de tul sokszor ne csináld mert ez nem egészséges!
2012. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ


Nem is szeretném. Már egy éve szedem és most is csak felvetődött a dolog de még nem biztos. És akkor miután megjött mennyit kell beszedni? a maradék levelet vagy 21 szemet?

2012. márc. 11. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy nem hagytam szünetet, szedtem a köv levéllel. Már csak azért is, mert utána egy új levéllel kell, ha csak pár szemet szedek be belőle, akkor a többi kuka. Nem pazarlunk, drága dolog. :)

Szóval egy egész levéllel kell utána.

2012. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!