Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nincs semmilyen pocaklakó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nincs semmilyen pocaklakó?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni a Volina nevű fogamzásgátlót, ez a második hónapom. A doki azt mondta, 2 hét után lehet "szabadon" szexelni. A ciklus első napján kellett elkezdenem a gyógyszert, aztán még a hetedik napon se múlt el. Egy hónapig véreztem -egyszer megvolt, egyszer nem, amikor éppen nem, lefeküdtünk a barátommal-, sokan azt mondták, nincs baj, normális, így nem mentem vissza a dokihoz. Aztán, mikor meg kellett volna jönnie újra, akkor múlt el. Azóta sincs meg. Ugye nincs baj? Várjam meg, amíg legközelebb meg kell majd jönnie? (április első hete)
2012. márc. 12. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
két hét múlva csinálj tesztet és majd lesz valami.
2012. márc. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért egy teszt nem árt, de nem valószínű, hogy terhesség van a dologban.
2012. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

második hónapod,szóval nincs gyerek.de ha megakarsz bizonyosodni,akkor aktus utáni 14.napon TESZT.

(Barátnőm is tabi mellett fogant meg!)

2012. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, most jól rám ijesztettél.. Én holnap kezdem el szedni a Volinát.. Lehet, hogy mégis kivárom azt az 1 hónapot.. :S
2012. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!