Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nincs baj? 3Hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nincs baj? 3Hónapja szedem a fog. Tabit, minden nap percre pontosan szedtem be, nem szedtem mellé semmilyen más gyógyszert és sose jött ki. Megjött, ahogy szokott, de pár napja eléggé görcsben van a gyomorszájam.

Figyelt kérdés
Igazából mindig a gyomorszájammal van gond, most is azt érzem, amit akkor szoktam, mikor valami baci van bennem. Hányingerem igazából nincsen, csak eléggé sokszor belenyilal a fájdalom a gyomorszájamba. Ugye nem vagyok terhes?
2011. máj. 16. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:

nem vagyok nőgyógyász, de szerintem ez nem a terhességgel függ össze.. Viszont mindenképp javasolnám hogy egy orvost/nőgyógyászt keress fel, mert ha ennyire görcsöl nem biztos hogy jó jel! Kérdezd meg akár anyudat, hogy neki nem volt-e ilyen; vagy ha semmiképp nem akarsz orvoshoz menni(pedig ez lenne a tanácsos) és csak a terhesség része érdekel, akkor meg vegyél egy tesztet(kb 6-800 ft) hogy nagyjából biztos lehess benne hogy nincs gond!(3 hét után mutatja ki kb. 70-80% bizonyossággal)

18/L

2011. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ez bizony gyomron kívüli terhesség lesz!
2011. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anyukám azt mondta, hogy ő neki a rendes reggeli rosszullét volt hányással. nekem ilyen nincs. Ami még fontos lehet, hogy elég sokszor kell elmennem nagy wc-zni. Tudtommal a terhesség tüneteinél pont az ellenkeződe van, a székrekedés.Amúgy semmilyen tünet nem stimmel.
2011. máj. 16. 11:56
 4/7 napietus ***** válasza:
szerintem terhes tuti nem vagy. nem ettél valami olyat, ami megterhelhette a gyomrodat? nekem ha savtúltengésem van, az is szokott ilyen görcsös érzést okozni. vagy ettél ma már valamit?
2011. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazából eléggé össze-vissza szoktam enni és mostanában sokszor ettem a mekiben, majdnem minden nap. Régebben volt gyomorfekélyem, lehet, hogy kiújult? De mikor eszem, akkor is csak azért eszem, hogy ne legyek rosszul, de evés után nemsokkal olyan, mintha üres lenne a gyomrom. Az utóbbi 3-4 napban rendesebben eszem, de ennek ellenére fogyok el.
2011. máj. 16. 12:59
 6/7 napietus ***** válasza:
hát, ha volt már fekélyed, akkor mindenképp menj el orvoshoz, lehet hogy kiújult!
2011. máj. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is csatlakozom, mindenképp orvos akkor!! ne hagyd elfajulni a dolgokat, ha volt már fekélyed, minél hamarabb nézesd meg magad szerintem!
2011. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!