Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt a gumi! Lehet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a gumi! Lehet a barátnőm terhes ebben az esetben? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hemzseg az oldal az efféle kérdésektől! Csak aggódok...

Tegnap este voltunk együtt! Olyan óvszert használtunk, ami késlelteti a korai magömlést! Most próbáltuk 3-szorra, mivel vettem egy 3-as csomagot, de nem vagyok annyira oda érte, alig érezni valamit, meghát nincs is rá annyira szükségem... De a szeretkezés vége felé a barátnőm eléggé száraz lett valószínűleg emiatt szakadt ki a gumi. Pár lökés után észrevettük, azonnal abbahagytuk. Úgy tudom, hogy az előváladék akkor tartalmaz leginkább spermákat, ha előtte nap mondjuk önkielégíttem volna, és a húgycsőben maradhat. De nem csinaltam semmit. Vasárnap voltunk együttutoljára, max onnan maradhat, de két nap elég sok idö és a húgysav nincs rájuk jo hatással! Innen gondolom, hogy a valószínűleg az előváladék eléggé "tiszta" volt. A barátnőm menzeszénék holnap, holnapután kell megjönnie. És mondta, hogy már érezte a jeleit még a baleset előtt, hogy megfogjönni... Szerintetek mennyi az esély a teherbeesésre?


2012. márc. 14. 07:28
 1/6 Picilàny (1986) ***** válasza:
Esêly mindig van de nagyon csekély...1% aladti...szòval Nem :).
2012. márc. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gyk 0.
2012. márc. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok! Ilyenkor a legkevésbé fogamzóképes.

[link]

2012. márc. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelen esetben szerintem sincs miért aggódni, főleg ha most fog neki megjönni. Viszont jobb, ha tudod, nincs olyan, ahogy "tiszta" előváladék. Az előváladék minden esetben tartalmazhat életképes spermiumokat!
2012. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszokat, remélem így lesz, megnyugodni csak akkor fogok ha megjön neki...

Tudom, hogy nincs olyan, hogy tiszta, ezért irtam idézőjelbe, vagyis viszonylag "tiszta".

2012. márc. 14. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2012. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!