Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sokan védekeznek megszakítássa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan védekeznek megszakítással? Mennyi az esélye, hogy így teherbe essünk?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
húzzon gumit a b@romarcúd...
2012. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
elég jók ;)
2012. márc. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100 nőből cirka 35 egy év alatt.
2012. márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én tabit szedek, csak érdekel :)
2012. márc. 16. 22:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Amikor fiatal lány voltam akkor fogamzásgátlót szedtem.

30 évesen abba hagytam a gyógyszer szedését,és lassan 8 éves megszakításos módszerrel védekezem.Eddig még egyszer sem estem teherbe.De hozzá kell tennem,hogy boldog házasságban élek.Van lakásom,munkám,félre tett pénzem.Ha az élet úgy hozná,hogy ne adj isten véletlenül teherbe esnék akkor tuti nem írnék ide jajveszékelő kérdést,hogy "istenem terhes vagyok-e??"Hanem boldogan vállalnám a születendő babát..

Szóval ha fiatal vagy,és a hátad közepére sem kéne gyerek akkor védekezzetek.Ha nem baj ha beüt a "baj" akkor csináljátok megszakítással.

38/N

2012. márc. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

óriási nagy az esélye


nem csak a nagy kilövellő bomba tesz anyává

hanem egy icipici nedv is (elő, utóváladék)

2012. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

4 éve megszakítással védekezünk.Nem lettem terhes..Nekem bevált.

26/N

2012. márc. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A megszakításos védekezés Pearl-indexe 35, ez azt jelenti, hogy 100 így védekező nőből 1 éve alatt 35, vagyis minden harmadik teherbe esik. Kb. 3 év alatt tutira összejön egy gyerek. Akinek 8 év alatt nem jött össze, annak a helyében erősen aggódnék.


Összehasonlításul, a tabi Pearl-indexe 0,1 - egy év alatt 100 nőből 0,1 esik teherbe.

Az óvszeré 3-7.

2012. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az csak ott normális ahol már tegyük fel van egy gyerek stabil anyagi helyzet stb. és nem probléma ha véletlen becsúszik még egy baba. Tizenévesek csak, mert ba*sznak gumit húzni ne védekezzenek így...
2012. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Akinek 8 év alatt nem jött össze, annak a helyében erősen aggódnék."


Én írtam,hogy 8 év megszakítással egyszer sem estem teherbe.Bár nem tudom miért kéne aggódni,mert ha gyereket akarnék és hagynám,hogy ne szakítsa félbe akkor rögtön teherbe is esnék.Ahogy kétszer teherbe is estem,szinte azonnal.Viszont akkor akartuk is,hogy így legyen,és szándékosan nem védekeztünk..

Nagyon sok ismerősöm van akik így védekeznek,és egyik sem jajgatott,hogy nem kívánt terhessége lenne.De ettől függetlenül nem reklámozom,és ajánlom másoknak,csak akkor ha az sem gond ha mégis belekerül abba a %-ba és terhes lesz.

Mint írtam,nálunk ha beütne a nem tervezett baba,az sem lenne gond.

2012. márc. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!