Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy lehet az hogy gyógyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy gyógyszer utcsó hetében görcsölök, és barnás folyásom van?

Figyelt kérdés
Lindynette-t szedek és utolsó 4napi gyógyszerem még hátra van. Ez most a felfázás vagy megeröltetés
2012. márc. 18. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendesen szedted a gyógyszert?Ha nem,akkor sztem egy teszt nem árthat.
2012. márc. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vmilyen gyógyszer befolyásolta a hatását, vagy szimplán nem jó neked ez a gyógyszer/unja a szervezeted a dolgot.

Menj el dokihoz.

2012. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendszeresen szinte percről percre szedem a gyógyszert. Mellette csak orrcseppet használtam, amúgy lassan 2 éve szedem és eddig nem volt gond vele.
2012. márc. 19. 16:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam viszont hogy a hasmenés is gyengítheti vagy felfüggesztheti a hatást, de úgy tudom csak a gyógyszer bevétele után amíg le nem jár a 3-4 óra
2012. márc. 19. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
rosszul tudod,hasmenésnél 8-10 óra...legalábbis az én tájékoztatómban ez áll és gondolom nem véletlenül írták bele....de nem hiszem h gond lenne,ha tényleg rendesen szedted
2012. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hogy vagy? mi ujsag veled`??
2012. okt. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!