Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valami értelmes ember segithet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami értelmes ember segithetne (:!?

Figyelt kérdés
ez csütörtökön történt barátommal voltam együtt este és valoszinü tul kicsi volt a gumi és mind a 3 kiszakadt az elsö 5 percben kb.. észrevettük meg hallani is lehetett ugyhogy kivette azonnal, nem ment el! Na most vegyek tesztet vagy hagyjam a f*szba? (:
2012. márc. 20. 21:50
 1/9 anonim válasza:
Szerintem a biztonság kedvéért vegyél:)
2012. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Háát ha nem ment el akkor talán nem nagy a baj, de csodák bármikor történhetnek szóval azért inkább vizsgáld meg nem e költözött beléd egy "pocaklakó" ;) Legközelebb meg azért nézzétek meg jobban, hogy az óvszer stimmel e.
2012. márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vegyél csak ártani nem fog :)
2012. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem a gumi volt kicsi! Abba több liter víz fér! Inkább a borotvált szőre szúrhatta ki.


Szerintem ne aggódj, ha nem spriccelt beléd.

2012. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nemsokára úgy is kiderül, legalább lehet egy kis barbibabád!
2012. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem ment el akkor miert kellene tesztet csinaltass? En fiu vagyok, 28 eves, majdnem naponta szeretkezem, eletemben soha nem hasznaltam gumit, de igaz soha nem is elveztem meg lanyba, es meg soha nem ejtettem teherbe senkit sem. Pedig evente ugy altalaban 3-10 szeretom van. Jopar fiu ismerosom hasonlo helyzetben van. Ha nem elvezel lanyba = nem lessz terhes. Az en tapasztalatom ezt mutatja.

Meg aztan ezek a mu gumik az ocska sikositojukkal nagyon egeszsegtelenek.

2012. márc. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a biztonság kedvéért vegyél! még ha nem is élvezett beléd,lehet "baj"! OLVASD EL: [link]
2012. márc. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

pffff...hát komolyan értelmes vagy és felvilágosult... tanuljál meg kérdést feltenni te szerencse csomag...

Remélem nagyot durrant a gumi vastag farkú barátodon ha meghallottátok ... XD

2012. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
teis igen felvilágosult lehetsz.. és ha elpattan lehet hallani gyökérkém-.- neharagudj hogy nem vagyok annyira nimfo mint te.. én nem tudhatok ilyeneket
2012. márc. 22. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!