Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki használ pesszáriumot?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki használ pesszáriumot? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
ugy tudom h azok hasznalhatnak akik már szültek.
2009. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az nem a spirálra vonatkozik?
2009. jún. 13. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
ja, lehet. az a legjobb ha a google-ben rakeresel. nem sokan hasznalnak ilyet, a legtöbben ovszert vagy fog. gatlot.
2009. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már rákerestem,csak konkrét tapasztalatokra vagyok kíváncsi,a leirást már tudom. Azért köszi! :)
2009. jún. 13. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nem méhen belüli eszköz, sőt még csak nem is hormonális úgyhogy bárki használhatja, nem kell hogy szüljön előtte. ez ugye egy félgömszerű eszköz amit a méhszájra kell tenni aktus előtt. hát ebből magad is leszűrheted hogy biztosan gyakorlat kell hozzá:) így is van. én tuti nem szaroznék vele:) meg nem is olyan biztonságos mint az óvszer, kell mellé spermicid is, aktus előtt x idővel kell felhelyezni tehát készülni kell vele, szóval macerás. csak akkor érdemes ha állandó partner van mert a fertőzések ellen nem véd. nőgyógyász biztosan megmutatja hogyan kell helyesen használni de szerintem jobb a gumi, én nem lennék nyugodt, nem tudnám biztosan hogy jól raktam-e fel, simán idegronccsá tenne 2 hónap alatt, hogy vajon terhes leszek-e mellette.
2009. júl. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
állandó partner van csak uncsi már a kiszállok Kelenföldnél+ kúp sztori...:D Szeretnénk végigvinni a dolgot. Tabi kizárva,gumit meg ő nem szereti
2009. júl. 20. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!