Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb. a beteérésem idején...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. a beteérésem idején voltam együtt a barátommal, osztálykiránduláson és a barátom elég ittas állapotba volt, gumival szeretkeztünk, nemis lyukadt ki meg semmi, de most 2 napja késik. Mitől van ez? :S

Figyelt kérdés
A 7en elég feszült voltam. Meg kúpot is tettem fel magamnak mert volt egy kis folyásom.
2009. jún. 13. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

gondolom a stressz miatt késik.

Ha volt gumi, ami nem is szakadt ki, akkor nem is lehetsz terhes

2009. jún. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nem is folyhat ki felül a cucc?Mondjuk a gumi nemis csúszott le,úgy emlékszem.Vagyis egy nagyon minimálisat lehet
2009. jún. 13. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha volt gumi és nem szakadt, akkor kifolyhatott a cucc, vagy előváladék került kívülre. De nem feltétlen vagy terhes, 100 dolog miatt késhet. Ha nem jönne meg, tesztelj.
2009. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A stressztől is késhet, csinálj egy tesztet, az a tuti.

A folyás normális (ha nem sok, vagy furcsa szagú), milyen kúpot tettél fel?

2009. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Canesten kombit
2009. jún. 13. 21:49
 6/6 anonim ***** válasza:
nyugi! ha megijedtél az épp elég ok a késésre. tesztelj egyet. nem kerül sokba és visszakapod a lelki nyugalmad. Ha egyáltalán nem jön meg és következőre sem menj el dokihoz, mert lehet, hogy más a gond.
2009. jún. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!