Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szombaton lefeküdtem a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombaton lefeküdtem a barátommal, pharmatex tablettával védekeztünk, úgy használtam, ahogy le volt írva. Most használtuk ezt először, ugye teljesen biztonságos?

Figyelt kérdés
Picit félek, volt már vki, aki pharmatex használata mellett esett teherbe? Tegnap kúppal védekeztünk, később nem teljesen folyékony állagban jött ki, ez ugye nem baj? Betartottuk az időt, amíg felolvad... Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. ápr. 14. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
ha mindent betartottál, akkor biztonságban vagy. bakik mindenhol előfordulnak, volt már rá példa, hogy valaki fogamzásgátló mellett esett teherbe, sőt még olyan is, hogy hurokkal! de ezeknek nagyon kicsi maz esélye. szóval nyugi:) ha meg kimarad a mensid, akkor utána tesztelj. de szerintem biztos, hogy nem vagy terhes. viszont ne idegeskedj emiatt, mert az tüneteket okozhat... nálam pl az volt.
2008. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szombati volt az első, szóval amúgyis várható egykét hét késés, így nem tudok nem félni:-( Ha esetleg mégis teherbe estem, és nem vettem be a 72 órásat, akkor tudok még vmit tenni?
2008. ápr. 14. 20:33
 3/9 anonim ***** válasza:
hát, úgy mmár nem nagyon, de tényleg nyugi!! ha idegeskedsz, csak rosszabb lesz. nnekem másfél hetet késett, mert azon görcsöltem, terhes vagyok e (pedig semmiképp nem lehettem volna). teljesen átalakultak a ciklusaim egyik alkalomról a másikra, azért ijedtem meg, és nem tudtam, mi van. neked is hasonló lehet, ha újonnan szedsz fogamzásgátlót. ne stresszelj ezen! nyugi. és még azon is múlik, hogy épp akkor volt e peteérésed. ne aggódj, ennyire azért nem könnyű!:)
2008. ápr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak osztani tudom az előttem szóló véleményét. Én azt mondom, hogy ha ennyire félsz, akkor védekezzetek legközelebb két dologgal is! (Pl. Pharmatex és óvszer,.. ártani nem árthat)
2008. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nyugi már:) minden rendben
2008. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha betartottatok mindent ELVILEG nem lehet baj!Az biztos, hogy feleannyira sem biztonságos, mint a fogamzásgátló tabletta!
2008. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy feleannyira sem biztonságos, mint a fogamzásgátló tabletta, az hülyeség. El ne hidd!!! Tudod, a tuti csak az, ha nem szexelsz, dehát azért mégis... nyugi, nem lesz baj. Mindig figylej oda, hogy szappannal ne mosakodj és várjátok ki az előírt időt!!! És NYUGI, mert tényleg a stressztől fog késni.

Mondjuk én hallottam már olyanról, hogy vki teherbe esett ilyesmi mellett, de olyan is van akit az óvszere hagy cserben, sőt, az unokatesóm fogamzásgátló tabi mellett esett teherbe... olyan ismerősöm is van, aki 72 órás tabletta után is terhes maradt- most várja a babát. Szóval tuti biztos nincs, de mindent megtettél azért hogy ne legyen baj.

Amúgy is teherbe esni aért nem olyan könnyű ám általában, nem abból az elenyésző számú nőből kell kiindulni, akik attól is terhesek lesznek ha egy csepp sperma beléjük kerül. Azért a többség nem így működik.

NYUGI!

2008. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

az előző is én voltam, de ezt még bele akartam írni: feltétlenül nézd meg: www.pharmatex.hu

megtalálod ott, hogy mennyire biztonságos, mennyi a pearl- indexe. Óvszer mellett többen estek teherbe, mint akik így védekeztek. Olvasgass :)

2008. ápr. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ma megjött, eddig még sohasem örültem ennyire neki:-)))

Egyébként hallotam olyanról, hogy valaki teherbe esett és még egyszer vagy kétszer menstruált utána, ezért későn vette észre... Ez hülyeség vagy tényleg lehetséges? Mostmár nem félek, csak érdeklődöm:-)

2008. ápr. 16. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!