Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 szem gyógyszer kimaradt....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 szem gyógyszer kimaradt. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
3. Havi cypromixet kezdtem el szedni, egy hete kezdtem el a 3. levéllel. A szerdai és csütörtöki gyógyszer kimaradt,nem tudom hogy felejthettem el =( Pont szerdán voltunk is együtt a barátommal. Tegnap folytattam a pénteki tabival, most hogy lesz? Meg fog jönni rendesen? A kimaradt tabikat hogyan szedjem be? Vagy már mindegy,mert az a 2 nap kimaradt? Olvastam betegtájékoztatót,de már belekeveredtem :( Hány napos szünetet tartsak? Mennyi az esélye hogy teherbe estem? :(((( Remélem semmi gond..mert az egy erős gyógyszer,magas hormontartalmú.
2012. márc. 31. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat eleg nagy eselye van annak, hogy teherbe ess! Meg akkor is, ha magas hormontartalmu gyogyszer.

A bogyokat szedd mostmar vegig, kiveve a szerdait es a csutortokit. A szunetet is tartsd meg es tesztelj...


Amugy ezt a bogyot nem szabad fel evnel tovabb szedni...

2012. márc. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba a gyógyszerszedést. Ha nem tudod betartani a 'használati útmutató't akkor nincs értelme.. Védeni nem véd, ellenben egy jó nagy adag hormonbomba - a semmiért. Egyébként az első heti tablettakihagyás a legveszélyesebb. Ha nem pótoltad eddig a kihagyott szemeket, most már felesleges, tartsd meg a 7 napos szünetet, és imádkozz.
2012. márc. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Max. Azért beszedem azt a 2 szemet is, így olyan mintha 2 nappal kitolnám a menzit. Tudom már felesleges. Akkor ebben a hónapban végig védekezünk gumival. Remélem nem lesz "baj" :( Köszi a válaszokat!
2012. ápr. 2. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom tényleg, hogy érdemes-e beszedni, az én szervezetem például olyan 'okos', hogy már a 21. (még gyógyszeres) napomon elkezdődik a vérzés... Azt ne kérdezd, honnan tudja, hogy a 22. napon már nem veszek be gyógyszert, mert mi lenne, ha el akarnám tolni és nem tartanék szünetet...? Szóval a lényeg, ha be is szeded, nem biztos, hogy el fogod tudni tolni. A védekezés mindenesetre jó ötlet!
2012. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!