Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esély a terhességre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély a terhességre, ha a menstruáció utáni 3-5 nap között szeretkeztünk?

Figyelt kérdés
Megszakításosan védkeztünk, mára hőemelkedésem van és magas a pulzusom.
2012. ápr. 2. 07:29
 1/10 anonim ***** válasza:

1. A megszakitás NEM védekezés!! NEm tudom, ha valaki nem akar terhes lenni, akkor miért nem vesz legalább óvszert?

2. Ilyenkor elég nagy az esély a teherbesésre, mert azt sosem lehet elöre tudni, hogy mikor LESZ a peteérésed. Elég, ha par nappal korábban van, és máris útban egy gyerek.

3. Nagyon sokan lesznek terhesek a menzesz alatt, vagy közvetlen utána.

4. Spontán peteérés mindig lehetséges, igy olyan nap nincs, amikor nem lehetsz terhes.


5. HA NEM AKARSZ GYEREKET, akkor védekezzetek normálisan.

A megszakitás, meg az, hogy elöször kicsit gumi nélkül beteszi nem ér semmit, a legtöbb véletlen terhesség igy kezdödik.

2012. ápr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A magas pulzus és hőemelkedés utalhat terhességre?
2012. ápr. 2. 08:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha átmész a gyerekvállalás témakörbe és beírod a keresőbe, hogy megszakításos rengeteg kérdést fog kidobni. Tegnap is volt 2. Ezeket a válaszokat figyelembe véve elég sok embernek sikerül igy teherbeesni. A menstruáció után 5. nap a ciklusod 9-12. napja lehetett, ami csak azért érdekes, mert az ovuláció a 12-14 nap körül van, 28 napos ciklus esetén. Ezek csak a tények. A helyzet az, hogy mi 6 éve vagyunk együtt párommal, 4 évig védekeztünk így illetve kúppal, soha nem volt gond. DE mi havonta 2-3 alkalommal tudtunk szeretkezni. Ha nagyon aggódsz teszt. Túl sok a ha ahhoz, hogy ezt bárki megtudja neked mondani.
2012. ápr. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 LazyJones ***** válasza:

Picit unalmas ez a horrorisztikus pánikkeltés. OK, hogy a megszakításos módszer nem a legbiztonságosabb, de ettől még védekezés. Statisztikák szerint 22-27% esély van a terhességre alatta. Sokban függ mondjuk attól, mennyire tapasztalt a partner, és mennyire képes kontrollálni önmagát.

Ovuláció elvileg bármikor bekövetkezhet, de leggyakrabban a következő menstruáció előtti 14. napon szokott. Ekkor 1-2 nap áll rendelkezésre a megtermékenyítésre, de sokszor lehet spontán ovuláció, illetve nem pontosan időzített peteérés, valamint a spermiumok pár napig életképesek hüvelyen belül.

Szóval a válasz: kb 20-25%.

2012. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd elolvasom azokat a kérdéseket. 32-35 napra szokott megjönni amúgy. Sajnos már nem tudom megváltoztatni, legközelebb nem leszek ilyen felelőtlen.
2012. ápr. 2. 08:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Nekem a szülesig semmi tünetem nem volt. Ha nálad ezek a terhességet jelzik, akkor már a teszt is mutatná. De a kismamáknak általában magasabb a testhője és szaporább a szíve, hisz pumpálni kell a vért a magzathoz.
2012. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az befolyásol valamit, hogy a menstruació után pár nappal történt? Valahol azt olvastam, hogy ilyenkor nem termékeny a nő, bár lehet tévesek az információim.
2012. ápr. 2. 08:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet spontán peteérés is,de az ritka.Tesztből kiderül aktus utáni 14.napon.
2012. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lettél terhes!
2012. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a menzesz kezdetétöl számitott 5. napon lettem terhes ikrekkel. Semmi valószinüsége nem volt, mégis lett kßet babánk.
2012. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!