Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után irassak fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után irassak fel fog.gátlót?

Figyelt kérdés
Május eleje óta vagyunk együtt, már kényelmetlenné válik 2naponta óvszert venni (sokat szeretkezünk),de még nem voltam nőgyógyásznál gyógyszer miatt. Menjek el, vagy várjam meg míg legalább 3 hónapja együtt leszünk?
2009. jún. 16. 13:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ha már ugyis szexeltek akkor nem mindegy mióta vagytok együtt? Döntsd el,hogy óvszerrel,vagy a nélkül akarsz szexelni.
2009. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nyugodtan menj el a dokihoz. Ha már úgyis szeretkeztek, akkor mire vársz? Én is szedek tabit és így sokkal jobb meg kényelmesebb minden. És ha ilyen sokat vagytok együtt (egyébként mi is a párommal:D) szóval akkor a tabi még olcsóbb is, mint mindig gumi után futkosni :D
2009. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy a tabi így olcsóbb, párom azt mondta szívesen fizeti a felét (óvszert is ő veszi mindig), de attól félek, hogy ha iratok fel fog.gátlót, és vmiért szakítunk, akkor nem tesz jót a szervezetemnek, hogy huhh 3 hónapig hormonokat szedek aztán hirtelen leállok vele.

(Egyszer már jártam így az előző párommal, akkor annyira megkavarta a menzeszemet, hogy kimaradt néha, meg 3 hét után újra megjött stb. Meg félek, hogy lecsökken a libidóm.)

2009. jún. 16. 13:32
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor ebben azt neked kell tudnod,hogy milyen a kapcsolatod és hogy érdemes e feliratni vagy nem.
2009. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én szerelmes vagyok a srácba, ő is belém, de mivel az előző kapcsolatában félrelépett, bizonytalan vagyok. Próbálok neki MINDENT megadni (napi 2x vagy 3x szex), hogy tényleg csak engem akarjon de akkor is félek. :(
2009. jún. 16. 13:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy ajánlott idő... Amikor szeretnéd.
2009. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak akkor mondj le a gumiról, ha tényleg nagyon komoly a dolog, és 100%-ig biztos lehetsz benne, hogy nem hordoz semmilyen betegséget. Főleg, ha félrelépős fajta. Én ragaszkodnék a gumihoz!

Viszont egy jótanács: Írass fel postinort (esemény utáni) és tartsd magadnál, mert ennyi szex mellett esélyes a baleset is.

Hány éves vagy?

2009. jún. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
en 5 hónap utan irattam fel mert mar nagyon nem birtam az allando parákat h elszakadt az ovszer (megjegyzem, tudtuk hasznalni. még mielőtt vki beszolna). a postinor jó ötlet, minden esetre legyen. de mielőtt bevennéd, ha baleset történne, számold ki a termékeny napjaidat.
2009. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

nem csak tabletta és gumi létezik. Vagy hüvelygyűrű és pesszárium is. Szerintem menj el nőgyógyászjoz, és kérdezd meg őt a lehetőségekről.


Tablettából is van többféle. A legtöbben a kombinéltat használják, de létezik mniitabletta is, aminek jóval kisebb ahormontartalma, nem kavarja meg a ciklusodat, csak a méhnyaknyákot teszi átjárhatatlanná a spermiumok számára. Minitablttát kombinálva Pharmatex zselével vagy pesszáriummal már elég biztos lehetsz benne, hogy nem esel teherbe, kényelmes és mégis véd, és a ciklusodat sem kavarja be.

2009. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Betegsége nincs, csak 1x lépett félre, 4 év után.

Nov.ben leszek 19. Egyszer már szedtem fog. gátlót 9 hónapig (2 fajtát is), aztán közben egyszer szakítottunk, abbahagytam..aztán újra irattam de havi 1 szex volt, úgy láttam azért meg nem érdemes.

2009. jún. 16. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!