Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek? (Van még valaki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Van még valaki, aki ilyen mint én? )

Figyelt kérdés
Legutóbb a ciklusom 16. napján szeretkeztünk a barátommal. (óvszerrel védekeztünk) Általában a ciklusom 26-28. napján szokott megjönni(most holnap lesz a 26. nap). Tudom, hogy megfelelően védekeztünk (erre mindig nagyon odafigyelünk), de én ennek ellenére mindig nagyon parás vagyok, hogy nem történt-e baj. Kérlek adjatok valami tippet, hogy ne parázzak már ennyire. (Én 22 vagyok, ő 29)A Válaszokat előre is köszönöm!
2009. jún. 16. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek nem lessz semmi baj még 2 napot simán rászámolhatsz nekem is volt már hogy 3 nappal késöbb jött meg
2009. jún. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire félni, nem oylan egyszerü dolog teherbe esni,főleg ha ennyire odafigyeltek a védekezésre! A statisztikai 1 a milliárdhoz nem nálatok fog beigazolodni. A mensid meg simán késhet attól a stressztől, amit ez neked jelent. Próbálj lazítani!
2009. jún. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha görcsölsz ezen akkor meg késni fog.Figyeltek mindenre nem kell aggódni :)
2009. jún. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én gyógyszert szedek és múlt hónapban kimaradt és érdekes ez a dolog, én is nagyon paráztam, hogy mi lesz ha... de végülis nem lett, azt mondják lehet ilyen hogy csak úgy nem jön meg. 20 éves vagyok. végig arra gondoltam, hogyha 2-3 évvel idősebb lennék parázna a hóhér, még lehet hogy örülnék is neki. nem tudok rólad semmit, de 22 évesen miért rettegsz ennyire hogy teherbe esel? ha ennyire félsz valami miatt, diploma vagy akármi akkor szedj gyógyszert, az biztonságosabb egy picivel. remélem érted mit akarok, nem vagy már 15 éves:)
2009. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is mindig nagyon szoktam aggódni és rágódni a dolgokon... Noha mi még nem is feküdtünk le... De mégis aggódom. Én sem tudok ellene mit tenni, hiába próbálom... Ilyen tulajdonság.
2009. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!