Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha nem tartok 7 napos szünetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tartok 7 napos szünetet az első és a 2 levél között majd csak a 2. levél után akkor ugyan úgy a 4. napon (ahogy eddig) fog megjönni vagy az már nem biztos?

Figyelt kérdés
vagy hogyan tolhatnám el minimum 2napot?
2009. jún. 16. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

max egy ciklussal tudod odébb tolni, két nappal nehezebben...

egyébként meg betegájékoztató!!!!

Abban minden benne van

2009. jún. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó csak ez az oldal azért van hogy kérdezzek.
2009. jún. 16. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
ha végig szeded a második levelet a 7 napos szünet nélkül, akkor valószínüleg ugyanúgy 4 nap után fog megjönni, minusz plusz 1 nap talán. énis csináltam már ilyet, nekem pontosan jött meg a 2. levél után is, ahogy eddig. csak volt néha kis vérzésem, mikor elkezdtem szünet nélkül szedni a 2. levelet, de nemvolt vészes.
2009. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak. Az én betegtájékoztatómban pl. NINCS benne. Szóval ne dumálj, ha nem értesz hozzá.

Amúgy a dokim azt mondta, hogy vagy szedjem annyi nappal tovább, amennyivel el akarom tolni, vagy szedjem be szünet nélkül a 2 levelet. És valószínüleg akkor fog megjönni (esetleg 1 nap csúszás).

2009. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. jún. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!