Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4 negativ teszt után lehet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányaim kérdése:

4 negativ teszt után lehet, hogy mégis baba van? Escapellet kellet be venem feb 2 feb 6án megjött azotta nem volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 10:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
nem vettem be esemény utánit,mert rendesen védekeztünk,terhes voltam,és megtartottuk,most 11 hónapos a kisfiam,amúgy szerintem az escapelle megzavarta a hormonrendszered azért nem jött még meg,de szerintem menj el dokihoz az a biztos,ne hogy valami baj legyen,hogy nem jött meg
2012. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
nem mérgezés,megérzés,furcsa érzésem volt,nem tudom elmagyarázni milyen,de mintha tudtam volna hogy terhes vagyok a negatív tesztek ellenére is
2012. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
gratulálok a kisfiadhoz.Köszönöm,hogy válaszoltál.19-én megyek és majd irok,hogy mi volt.remélem csak hormon zavar aztán gyogyszerel helyre lehet rakni.
2012. ápr. 6. 10:39
 14/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen.Kívánom,hogy az legyen amit te szeretnél,nekem is volt egy kis hormonzavarom kaptam rá egy gyógynövényes gyógyszert, december óta nem volt rendszeres 2-3 heteket is késett,megijedtem én is hogy megint terhes vagyok,mert még várni akarunk a 2 babával,de aztán kiderült csak egy kis hormonkavarodás.Majd írj mi volt.
2012. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
nögyogyász irta ki?Igérem irni fogok amint tul vagyok rajta.Szép napot és jó babázást.
2012. ápr. 6. 10:49
 16/20 anonim ***** válasza:
Igen,köszi
2012. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
szia Nem tudom leszel még de azért meg irom,hogy nálam is a hormonok okoznak problémat meg cisztám van a jobb petefészkemen.Kaptam rá gyogyszert Norcolut a neve 10 napig kell szednem és utána meg kell jöjjön.Ha nem jön meg vissza kell menjek.Köszi mindenkinek a támogatást.Szép napot mindenkinek.
2012. ápr. 25. 13:05
 18/20 anonim ***** válasza:
Olvastam. Jobbulást :)
2012. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2012. ápr. 26. 15:26
 20/20 A kérdező kommentje:

hétfön reggel vettem be az utolsó gyogyszert és a tegnap este már volt egy kis vérzés de mostenra megjött rendesen görcsölök nagyon de 3 honap után szerintem nem is csoda

szép napot mindenkinek.

2012. máj. 2. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!