Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történhetett? A tabitól lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? A tabitól lenne?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja szedem a tabit, most tartok a 4. levél 1 hetében! Szeretkeztünk a barátommal, a biztonság kedvéért óvszert is használtunk! Tegnap óta nagyon feszül a jobb mellem, és fehéres folyásom van. Ugye ez nem terhesség?
2009. jún. 17. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ez biztos nem terhesség,de ha nem múlik el majd menny el nőgyógyászhoz.=))
2009. jún. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor van ez mielőtt megjönne,szerintem tuti nem vagy terhes
2009. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem még sose volt, és több mnt 2 hét van mensiig
2009. jún. 17. 11:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális! Megváltozik a hüvelyi folyásod is a tablettától! :) nyugi :)
2009. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért a helyedben nem állnék rá a fogamzásgátlóra, ha használtok gumit... Én most szálltam le róla, és csak most érzem mennyire szar volt. Bár ugyanúgy fáj, mikor megjön, de nem vagyok halá ideges, depressziós, mielőtt megjön. Egy csomó gondom adódott ebből. :D

Persze mindenki másként reagál.

Amúgy a fogamzásgátló rendesen szedve 99%os védettséget nyújt, szóval a gumi fölösleges kényelmetlenség, ill. luxus ha tartós kapcsolatod van. Persze ha tellik mindkettőre, akkor hajrá. :)

2009. jún. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tabi mellékhatása. Arra figyelj, hogy a bogyótól csomók keletkezhetnek a mellben, szal rendszeresen ellenőrizd.
2009. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!