Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen a spirál? Az írjon,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a spirál? Az írjon, aki ezt a fogamzásgátló módszert használja vagy használta!

Figyelt kérdés

Mennyibe kerül? hány évig lehet fent? Vannak-e mellékhatásai? Az orvoshoz kell-e járni rendszeresen ellenőrzésre? Valaki tapasztalt-e már valamilyen mellékhatását, valóban nyújt-e olyan biztonságot mint a tabletta? stb...ehhez hasonló kérdések

24/l


2009. jún. 17. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
9 éve rakattam fel magamnak spirált, szülés után. Árra pontosan nem emlékszem már, pár ezer forint volt. Azt hiszem 5 évig lehet fent, én kb fél évente-évente jártam orvoshoz. Minden rendben volt 3 évig. Utána viszont összeszedtem tőle egy elég erős gyulladást, kb egy hónapig dőlt belőlem a vér, lázas voltam stb. Akkor szedettem le. A védelemmel nem volt baj, tényleg biztonságos volt. Persze tudom, ez se "működik" egyformán mindenkinél, lehet neked semmi bajod nem lenne tőle.
2009. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. És az orvos gondolom felvilágosított a mellékhatásokról.

De szerintem még mindig jobb, mint a tabletta.

És fájdalmas, amikor felhelyezi az orvos?

Várom a többi választ :)

2009. jún. 17. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, felvilágosított az orvos. Szoptatás alatt ezt a védekezést tartottam a legjobbnak. Nem fáj mikor felhelyezik, kb annyit érzel mint egy sima nőgyógyászati vizsgálatnál.
2009. jún. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!