Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A surgossegi tabletta mellekha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A surgossegi tabletta mellekhatasa lehet? (reszletek lent)

Figyelt kérdés
Februar 27-en bevettem 72 oran belul a tablettat majd marcius 5-en megjott. Kicsit kisebb mennyisegu volt de nem veszesen. Azota viszont nem jott meg immar 33napja. Csinaltam tesztet negativ lett de meg mindig nagyon parazok mert tudtommal 35napon tul nem normalis ha nem jon meg. Plusz folyamatosan hanyingerem van rosszulletek keseritik meg az eletem. De ezzel kapcsolatban en csak az idegessegre gondolok.Segitsetek. Terhes lehetek vagy meg mindig a tabletta hatasa erzodik ?
2012. ápr. 7. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hm. mondanam hogy igen lehetsz terhes akkor is ha vettel be tabit, bar ha tesztet is csinaltal akkor erre nagyon nagyon keves az esely....en annyit tudk mondani hogy engem nagyon felbojgatott a 72oras mikor hasznaltam, egyenfuggo kit mennyire visel meg, lehet teged nagyon!
2012. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne mondjunk már ekkora baromságot.. az egy lórúgásnyi hormon, meg is jött neki.. mitől lenne már terhes? ha csak nem Chuck Norris-tól van a sperma akkor no para :D
2012. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lányaim válasza:
nyugodj meg szerintem menjél orvoshoz én is most mentem mert nekem febuárba jött meg utoljára azotta nem kaptam gyogyszert a hormonokra,
2012. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Számoljuk ki!

Ha egy aktusban összejön a baba, akkor 14 nap míg levándorol a méh üregébe beágyazódni. Onnantól 5-6 nap múlva egy jó terhességi teszt már jelez. Legyen 7 nap.

Ha a február 27 után három héttel vagy még később volt egy negatív teszted, akkor csak a bevett nagy adag hormon hatásádak a lecsengését érzed és nem vagy terhes.

nyugi!

2012. máj. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!