Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van aki már több mint egy éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki már több mint egy éve él szexuális életet, és még nem szakadt ki a gumi soha?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem akik gumit használnak szal nem kell bele kötni hogy : "hát nekem nem szakadt ki mivel tabis vagyok " jóóó ?:D
2009. jún. 17. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

lassan 4 éve élek nemi életet, gumival, még sosem szakadt.

a titka: tudni kell használni és nem hőbörögni, hogy " fúúúj gumiii"


20/L

2009. jún. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal több mit 20 évig használtuk és egyetlen egyszer se szakadt el (és nem is lettem terhes, kivéve, amikor akartuk a gyerekeket).

Szerintem ha jó minöségüt vesztek, és rendesen - elöirás szerint - használjátok, akkor igen megbizható.

2009. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nekem majdnem 1 év után szakadt ki. És TUDJUK használni kedves első válaszoló. Van aki tényleg a használattal cseszi el, de vannak gyártási hibásak, ez tény. A továbbiakban ez csak matematika, valószínűségszámítás, hogy mennyi az esély, hogy hozzád kerül. Attól, hogy valaki mákos volt 4 évig, és számára elképzelhetetlen, attól mással még megtörténhet, hogy a márkás óvszer kiszakad, mert hibás. Még a bioszkönyvemben is benne van. Na mindegy...
2009. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mindig Durexet használok, elsősorban Select-et, de még 1 sem szakadt ki eddig:))
2009. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én még csak 8 hónapja élek nemi életet de nekünk sem szakadt ki egyszer sem, még a rosszabb minőségű sem. Szerintem is megbízható akkor ha jól használja az ember, tényleg becsúzhat hibás is, de azért általában nem szakad ki.
2009. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5 éve használunk Durex óvszert a párommal, de soha nem szakadt ki..
2009. jún. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 3 éve élek, és nálunk sem szakadt még ki soha... Igen előfordulhat hogy a 10ezerből, pont az az egy hibás kerül hozzád, de akkor is tudsz még mit tenni... Inkább gumi mint semmi, szerintem alapjáratok megbízhatóak.
2009. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

kedves 3. válaszoló!

az oldal nem erről szól, hogy beszólogassunk a másiknak. a kérdező választ vár, nem pedig offolt hozzászólásokat. ismerem a biológia könyvet sőt a matematikát is. attól, hogy hozád került egy hibás darab, jól modnták előttem az egy a többtízezerhez...az, hogy azt írtam, hogy tudni kell használni, van rá okom. elég ha csak nap mint nap felnézek az oldalra és tizenévesek paráznak a gumi miatt, mert még nem tudják használni...

bocsánat a kérdezőtől ezért a hsz-ért, tudom, nem témába vág, nem is szokásom reflektálni mások kommentjére, de most nem bírtam szó nélkül hagyni...


üdvözlettel az első válaszoló

2009. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
egy régebbi barátommal rendszeresen kiszakadt :( de vele azért, mert túl vastag volt neki és nem bírta a strapát az óvszer
2009. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi is a párommal több mint egy éve élünk szexuális életet, sokszor bedurvulunk :D de sose szakadt még ki, nem jött le, mindig a helyén maradt :D Tudni kell használni.
2009. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!