Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik márkájú gumi szakadt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik márkájú gumi szakadt ki nálatok? Sperma is volt a gumiban vagy csak előváladék, amikor kiszakadt? Hányszor volt szakadás eddigi szexuális életetekben? Mi lett a következménye? Vettetek 72 órás tabit? A ciklus hányadik napján történt?

Figyelt kérdés
Csak szeretném tudni, melyik gumit érdemes elkerülni. Eddig ahogy olvasgattam, úgy tűnt, a durexek szakadnak legtöbbször...
2009. ápr. 15. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem, 1x Rako óvszer szakadt el nálunk, még nagyon rég. Még csak az 'elején' tartottunk, nem ment el a barátom, ezért nem paráztam annyira, a ciklus napját nem tudom.

Azóta másik barátom van, tabit szedek, no para, és tuti ami bizti!

2009. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vegyetek tablettát. Nálam Masculan szakadt ki,de nem lett belőle gáz. De, mégegyszer, ha ilyen van, ne kockáztass, vegyetek tablettát. 4500 körül van, orvos írhatja csak fel
2009. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Tabit szedek, de gumizok is mellette, mert gyakran van hasmenésem, ami miatt ugye kérdéses a tabi felszívódása... Mi masculant használunk a zöldet és a narancssárgát. Még nem volt vele gondunk.

Légyszi a típust is írjátok oda, ne csak a márkát!

2009. ápr. 15. 14:43
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálunk még régen elszakadt de nem tudom már milyen márkájú volt..vmi olcsóbb és azota csak durexet használunk...az még nem szakadt el egyszer sem..de abban meg van egy fajta amire allergiás egyikünk...gondolkodok a tabin am...az elszakadtban volt sperma féltem is h terhes leszek...aztán nem lett semmi baj és a 14. napon volt :)
2009. ápr. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Masculan valamennyi típus 10 év probléma nélkül.

Szerintem sok múlik a síkosítón.

2009. ápr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mármint úgy érted, ha nem jó síkosítót használnak mellette?

Mi mindig használunk. Több fajtát próbáltunk, de odafigyelünk rá, hogy rá legyen írva a cimkére, hogy gumival is használható.

2009. ápr. 15. 15:57
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer volt ilyen, de ha rajtam múlik többet nem is lesz (kár hogy nem pont rajtam múlik:S XD). Durex extra safe volt (a kék). Elég sokat használtunk már óvszert, úgyhogy nekem senki ne merje írni, hogy meg kell tanulni használni:P 100% hogy gyártási hibás volt. Sajnos már csak utólag vettük észre, érdekes, közben sokszor megnéztük, de semmi baja nem volt, csak annyi, hogy kicsit fura hangot adott ki, de ki gondolta volna, főleg, hogy nem a súrlódás miatt volt, mert nagyon nedves voltam. Aztán befejeztük és ketté volt szakadva az egész:P Szóval, ennyi erővel védekezni se kellett volna, mert az egész belém ment. Szerencsére a 4. napon voltam, ki is mostam rendesen meg minden, de azért másnap írattam 72 órásat. Hát a következmény... kicsit több mint 3 hónapja történt, nem lettem terhes, de az a para szörnyű volt utána két hónapig... Ja, és persze én az óvszerben megbízni még egyszer nem tudnék. Sajnos...:S Most fogok majd íratni fogamzásgátlót, de azóta spermicides óvszer+megszakítás. Csak így meg ugye nem a legjobb. Állítólag csak fél évente 1x lehet bevenni 72 órásat és hát ha megint lenne egy baleset...:S Radásul rá van írva, hogy csak 85%os a hatása. Ha az óvszernek elvileg 98%, akkor bele se merek gondolni, hogy a 72 órás csak 85... na mind1 már, de nem tudom, hogy amíg saját családom nem lesz (és nem lesz gond egy gyerek) képes leszek -e óvszerrel normálisan szeretkezni. Valószínűleg nem:P
2009. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Átérzem a helyzeted...Bár nem voltam ilyen szituban, de pont azért írattam 1 hónap után tabit, hogy ne legyen ilyen gondom. Igaz, hogy a 2. legmegbízhatóbb módszer az óvszer, viszont, ha szakad, akkor annyi volt, kaszáltak... Mintha nem is védekeztél volna. Számomra magas ez a kockázat, még ha ritkán szakad is... Nem akarok pont abba a véletlenbe esni... Mi ezért az óvszert csak megszakítással mertük használni, de még így is tartottam a balesettől... Nagy terhet vesz le az ember válláról a tabi, mert nem kell annyira parázni. Mondjuk nálam sajna csomó mellékhatása van, pedig már 3 levéllel beszedtem :S Az se biztos, hogy szedhetem majd huzamosabb ideig... De bízom benne, hogy igen, mert élvezni akarom a szexet, nem pedig rettegni, hogy vajon terhes leszek-e...
2009. ápr. 15. 16:11
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy vki megért!:) De akkora szívás egy ilyen:O Meg hallottunk róla (pl itt az oldaon is), hogy volt akinek jó használat mellett egy dobozban 2 is elszakadt egymás után. Aztán megnéztük a másik kettőt... Semmi bajuk nem volt természetesen:P Mondjuk jobban jártunk, hogy kifogtuk rögtön az elsőt, mert különben valószínűleg karácsony szent napján mehettem volna ügyeletre:S:P Remélem a fogamzásgátlóval nem lesz bajom. Mondjuk szeretnék megbízni az óvszerben, de nem tudok. Amúgy szerintem, ha tabletta mellett kell néha használnod, akor spermicideset használj, mert ha elszakad és még amielőtt elmegy észreveszitek, akkor az nem gáz.
2009. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Nekem durex gumi szakadt ki (elit tipusú)

Mivel a barátommal későn vettük észre,ő elélvezett.

És megjegyzem a fél nemiszervén nem volt rajta a gumi.

És a másik fele meg bennem volt.Eléggé érdekes.

Sajna,nem volt mit tenni 72órás tabletta lett belőle.

De azt mondta a nőgyógyászom,hogy vezetnek ilyen statisztikát és a durex gumik szakadnak el a legtöbbször.

És amire a legkevesebb panasz van az a Lifestyle.

2009. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!