Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el használni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el használni a NuvaRing fogamzásgátló hüvelygyűrűt. Szeretkezés közben nem fogja érezni a párom?

Figyelt kérdés
Úgy helyeztem fel, ahogy a tájékoztatóban olvastam, de ha felnyúlok, érzem... ezért gondolom, hogy a barátom is érezni fogja. Tud valaki segíteni? Köszönöm:-)
2008. ápr. 16. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
hát ha már a kezeddel érzed akkor sztem a párod is érezni fogja..mért nem haszmálsz tabit?
2008. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
elég kevesen használják ezt a módszert. érdekelne h te miért ezt választottad:)
2008. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Én használtam,és nagyon bevált.Mi mondjuk szex előtt kivettük.Kicsit vicces volt a hozzákészülődés,de még mindig jobb mint egy baba,a tabitól meg rosszul voltam.A tájékoztatóban benne van,hogy 3órát kint lehet baj nélkül.Csak ne felejtsd el visszarakni.Meg legyen nálad a kis tasakja,amit ugye nem dobtál ki,mert csak abba lehet visszahelyezni.Én nem is próbálkoztam a vele együtt szexxel,mert a párom méreteit ismerve nem a legjobb megoldás.Barátnőm kipróbálta,és mondta baromi vicces úgy,és inkább kivette.
2008. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja zavarni a barátodat, mert feljebb tolja benned, amíg lehet. Én nem használtam, de egy barátnőm igen és nem volt vele semmi gondja. Amúgy azért jobb mint a tabi, mert pl ha hasmenésed van, nem befolyásolja, vagy ha esetleg hánysz valamitől... sőt, azt hiszem ha antibiotikumot szedsz, akkor sem zavar be semmit. Sztem jó dolog.
2008. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Doki javasolta, mert állandó hormonszintet biztosít, tabival meg napszakos ingadozás van. Még nem szedtem semmilyen hormonkészítményt, azért is jobb talán, meg nem felejted el bevenni a bogyókat. Ő azt mondta, hogy nem zavarja a szexet, dehát... majd kiderül. Amúgy ha beljebb tolja, ugye ki tudom majd szedni?:-)

Amúgy mennyibe kerül (középárszintű) tablettából egy havi adag? Mert ez nem túl olcsó...

2008. ápr. 17. 19:53
 6/12 anonim válasza:
100%

Szia!


Én egy évig használtam, folyamatosan bent volt, sem, engem, sem az akkori páromat nem zavarta, nem éreztük.... viszont nagyon jókat nevettünk, mikor szeretkezés után észrevettük, hogy a gyűrűt a volt barátom péniszén találtuk meg, mint egy péniszgyűrűt... :)Ha felnyúsz, természetes h érzed, mert kell, hogy a lejárattal ki tudd venni, de szeretkezés közben nem érezhető...

Amúgy nagyon ajánlom mindenkinek, nem okoz puffadást, nem lehet elfelejteni, nem kell magadnálhurcolni. Nekem egy számmal duzzasztotta a mellbőségem, és sokkal gyakrabban kívántam tőle a szexet.

2008. ápr. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
87%
Most vettem 3havit és 9300 Ft-ba került! Egyébként nekem bevállt, nem éreztem én se a srác se semmit! Meg vagyok elégedve vele teljesen, ajánlom mindenkinek!
2009. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is most vettem,vagyis még veszik a szüleim. :D Nekem is azért ajánlotta a nőgyógyász mert nem lehet elfelejteni,meg nem kavarja meg annyira a hormonjaimat... Csak 16 vagyok. Csak hát ára van rendesen. :D
2010. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A barátom azt mondta, néha érzi, de alapvetően nem zavaró. De ha gázos, ki lehet venni elvileg.
2011. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Igen. Nem ajánlom.
2011. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!