Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olyan kérdéssel fordulok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy szeretkezés előtt vettem be 10 perccel a fogamzásgátló tabit akkor se eshetek teherbe ugye?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 23:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ne kérdezz ekkora marhaságot :) mióta szeded?
2010. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tájékoztató? olv el
2010. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha minden nap rendszeresen szeded, akkor nem.


Ha csak most az egyszer vetted be, akkor kutyafülét se ér. Esemény előtti tabletta nincs.


Van hozzá magyar nyelvű tájékoztató, te meg jártál az általános első két osztályába, gondolom. Olvasd el.

2010. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb fogamzásgátlót már hetekkel az aktus előtt kell szedni folyamatosan
2010. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy. ha folyamatosan szeded, mindenképpen véd, ha nem, akkor meg egyáltalán nem (értelemszerűen). szóval hogy a napi tabit mikor vetted be az nem számít, az annál inkább, mennyi ideje szeded.
2010. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kössz de nem kell lehurrogni egyből az ember fejét!! Sztem vannak ennél hülyébb kérdések is azokat leszolhatjátok!! Akinek meg nem tetszik a kérdésem mi a faszér válaszol rá!!
2010. márc. 8. 23:38
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kommented téged minősít. :-(
2010. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt már egy csomószor, h utána vettem be jóval...és mit csinálsz, ha egy nap kétszer szexelsz? remélem nem veszel be annyiszor tabit :D ennek az a lényege, h minden nap kb ugyanabban az időben megkapd a hormonadagodat folyamatosan...az mind1, h mikor szexelsz
2010. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!