Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esemény utáni tabletta kaphato recept nélkul is?

Figyelt kérdés
16éves vagyok és ma még vehetnék olyan tabletat azt kaphatok recept nélkul is a patikába kb menyibe kerul
2009. jún. 18. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet recept nélkül venni.Orvos írja fel!!
2009. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az elotem szolonak igaza van de sajnos csak pairon mert a valosagban nem ez a jellemzo sajnos, tisztelet a kivetel de a legtobb helyen kiadjak....
2009. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg receptre adják, de próbáld meg.


Off: jól értettem, hogy ma futsz ki a 72 órából? És most kezdesz kapkodni?!?!?

2009. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak az első egy legfeljebb két napon belül hatásos. Szóval nagy valószínűséggel kismama leszel. Gratulálok. :-)
2009. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pff azért 72 órás a neve mert 72 oráig beveheted csak a 3ik napon már kevesbé hatásos de még mindig jobb mint a semmi..amugy recept nélkül nem adják ki,de ne parázz én elmentem egy nődokihoz és megse vizsgált csak felirta és kiváltottam..ugyh irány a nődoki...:S
2009. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felírja a háziorvos is, meg a nőgyógyász is.

Nekem egyszer adtak recept nélkül ( a nyugatival szembeni gyógyszertárban), de eléggé húzták a szájukat, érthető módon.

5 v 6ezer volt, már nem emlékszem pontosan, az a fajta amiben csak eg tabletta van.

Ne pánikolj, hanem próbáld minél előbb megszerezni!

Sok sikert!

2009. jún. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!