Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen volt először óvszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt először óvszer nélkül, fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
El tudtátok engedni magatokat? Nem féltetek attól, hogy terherbe eshettek, hiába védekeztek? Persze, ez mindig benne van a pakliban, de én most arra gondolok, hogy eddig óvszerrel védekeztetek, "látható volt" a védekezés, fogamzásgátlóval meg "láthatatlan". (Szedni kell persze, de magára az aktusra gondolok.)

2012. ápr. 11. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Első barátnőmnél nem féltem, pedig okom lett volna rá (utánam következő srácnak csakúgy szült egy gyereket), a másodiknál meg szintén nem izgultam, mert az se bántam volna ha teherbe esik :)
2012. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én eléggé furán éreztem magam. Pont azért, amit leírtál.. Ez nem kézzel fogható védelem..:)

Mondjuk nekünk az első nagyon béna volt, csak úgy kiömlött belőlem a sperma, elég undorító volt :D Szerencsére azóta belejöttünk.

2012. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szuper volt semmi nem járt a fejembe...az aktus végén meg meglepődtem, hogy csak úgy folyt ki belőlem de nem volt gáz azóta belejöttünk én is meg a párom is. Sokkal jobb így mindkettőnknek :)
2012. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én ugyan nem szedek szerencsére fogamzásgátlót, de ha szednék is én azért mondanám a barátomnak hogy használjunk óvszert is, jobb 2X biztosítottnak lenni , minthogy jöjjön a baj!!
2012. ápr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos idióta kérdés, de aki azt írja, hogy fogamzásgátló mellett még óvszert is használna az milliomos vagy ennyire parás? Tényleg nem rosszindulat, de én mindig úgy gondoltam, hogy majd ha tartós fix kapcsolatom lesz, akkor kényelmi szempontok alapján, de főként anyagi megfontolásból váltanék gumiról tablettára. Mert a tablettából kb 6000Ft a 3 havi adag, szal 2000Ft/hó és az korlátlan alkalmat tesz lehetővé. A gumiból meg mondjuk 750Ft 3db, most ez egy átlagos ár kb, jó nyilván ha 50-es csomagra ruházol be akkor olcsóbb, de számoljunk a fent említett összeggel. 3 gumit kb egy nap vagy alkalom alatt ellövünk. Akkor 2000Ft-ból amennyit tablettára költünk 3X vagyunk együtt gumival.
2012. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocs folytatom:

Szóval aki mindkettőt használja az hogy van ezzel?

2012. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat :)


Az kimaradt, hogy elsősorban lányok válaszára lennék kíváncsi (úgy vettem észre, eddig ők válaszoltak többen :) ).

2012. ápr. 16. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!