Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 7 napos szünet melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 7 napos szünet melyik napján fog várhatóan megjönni?

Figyelt kérdés
Most szedek életemben először fogamzásgátlót, nemsoká vége az első levélnek. Tudom, hogy a 7 napos szünet bármelyik napján megjöhet, de mégis, nektek mikor szokott?
2012. ápr. 12. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

A Mikulás?

December hatodikán!

De sajnos az nem 7 napos ünnep...

2012. ápr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármikor tényleg. Én pl csütörtökön veszem az utolsót és hétfőn jön meg
2012. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam: szombat este veszem be az utolsó szemet, szerdán, vagy csütörtökön kezdek menstruálni.
2012. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem általában 2-3 nappal az utolsó beszedése után jött meg anno
2012. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szombaton fejezem be és csütörtökön jön meg.
2012. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kedd este veszem be az utolsót és vasárnap jön meg
2012. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

túl nagy jelentősége nincs szerintem, max akkor ha nem jön meg egyáltalán ,mire kezdenéd a 2. levél gyógyszert!

főleg,ha az első levelet szedted be ,még esetleg ki is maradhat a mensid ,mire "rá áll" a szervezeted a gyógyszerre. Kb. 3 hónap után áll be a havid egy állandóra,de legalábbis úgy hogy max 1-2 nap eltéréssel ugyanakkor jön meg.De ha szexuális életet élsz és nem jön meg a havid a köv. levélig ,menj dokihoz ,az a biztos! :)

2012. ápr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!