Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem beszedeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem beszedeni a tablettát és később pótoltam, lehetek terhes ha most késik a vérzésem egy napja?

Figyelt kérdés

Mióta szexuális életet élünk a barátommal,folyamatosan szedek (3éve) fogamzásgátlót, amit a nőgyógyászom írt fel. Tegnap kellett volna megjönnie, és a tabletta szedése óta mindig megjött kedden, kétszer volt olyan, hogy szerda reggelre jött meg. De ma még mindig semmi és ma van szerda. Ebben a hónapban kb.3szor nem vettem be a megszokott időben a tablettát, mert elfelejtettem. A használati utasításban az áll, hogy 12órán belül kell pótolni, ami meg is történt, de ha jól emlékszem egyik esetben csak délután vettem be, tehát kb. 15órával később. És még az is áll benne, hogy ha elmarad az időben való beszedés, akkor 7napot várni kell, vagy más védekezést is alkalmazni kell. Mi egyik esetben csak 4napot, másikban 5napot vártunk és nem alkalmaztunk mást. Tesztről azt olvastam, hogy csak 4-5nappal a vérzés elmaradása után mutat ki bármit is, tehát akkor felesleges tesztet vennem? Mert már nagyon ideges vagyok. Szombaton vagy vasárnap egyébként volt menstruációs fájásom, mint szokott, és ma is teljesen olyan érzésem van, mintha már meglenne, de látható jele nincs.

Lehetséges, hogy terhes vagyok?


2007. aug. 8. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem vagy terhes,hisz ha jól értem 1 alkalommal nem pótoltad a tabidat.Nincs miért aggódnod,mert szerintem megfog jönni.De ha megnyugtat,akkor vegyél 1 tesztet,van olyan ami a beágyazódást követő 3.napon már biztos eredményt ad(Graci-HCG).Ne idegeskedj!

2007. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
én biztos vagyok benne hogy nem vagy tehes!:)ne aggodj,én nem régen hagytam abba a gyogyszert,de elötte a munkám miatt össze vissza szedtem,bár ezt nem ajnlom,mert a tüzzel játszottam,de sose lettem terhes!szerintem neked a stresz miatt késik!ne idegeskedj!
2007. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Sztem túl rég szeded ahhoz a tablettákat, hogy egy-két késés miatt terhes legyél.Sztem csak annyira pörögsz, hogy az vagy, hogy a stressz miatt nem jön meg.Tudom nekem is ugyanemiatt ugyanilyen gondom volt és abban a pillanatban, hogy abbahagytam a parázást meg is jött:)

2007. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megjött a végén nem lett gond?
2010. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!