Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye hogy kiszaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye hogy kiszakad a gumi?

Figyelt kérdés
Holnap lehet hogy meglesz az ELSŐ...A barátomnak is és nekem is ez lesz az elős.És gumival akarunk védekezni,de én kicsit félek hogy kiszakad vagy valami baleset történik.Mekkora az esélye ennek?Kinek hányszor történt már ilyen?Előre is köszi:)
2009. jún. 19. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jó minőségű gumit vesztek,pl. Durex, akkor szinte semmi az esélye,hogy kiszakad. Legalábbis velem még sose esett meg semmi ilyen baleset.

Azóta már rég tablettázok,de eleinte mindig gumit használtunk a párommal és mindig durexet használtunk és soha nem volt vele semmi baj.

21/L

2009. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3% :) Amúgy nálam sem fordult még soha elő. Egyszer szorultam esemény utáni tabira, de az saját felelőtlenség miatt... Szerintem ne aggódjatok, csak előírás szerűen használjátok, ne ollóval és nagy körmökkel bontsátok ki illetve húzzátok fel, és nem lesz baj :)
2009. jún. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az előttem szólóhoz csatlakoznék.

KÖRÖMMEL VIGYÁZNI!Nekem ebből volt egyszer problémám(durex-et használtunk).1 kis karc, tovább szakad és kész is a baj...


Utána mehettünk is az ügyeletre gyógyszerért.

Ott azt mondták, hogy egyre többen jönnek ilyen panasszal,hogy : "kiszakadt a gumi"


de lehet ,hogy csak nem vallják be ,hogy felelőtlenül akcióztak...

szóval csak ügyesen:)

2009. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megilyeszteni de én pont tegnap jártam úgy hogy kiszakadt:( Pedog semmit nem csináltunk másképp mint az elmúlt 3évben:S De szerencsére én 6napja kezdtem el szedni a gyógyszert és az állítólag már véd engem:)
2009. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, én nem akarok ünneprontó lenni, de velem már megesett, pedig nem durvultunk. Utána bementem nőgyógyászhoz és ő mondta, hogy naponta legalább 2 ember megy hozzá ilyen problémával.
2009. jún. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 nap különbséggel szakadt a durex...Ezek alapján azt mondanám, egyáltalán nem elhanyagolható a szakadás esélye. A legfontosabb, hogy 1 gumit ne nyúzzatok sokáig, kb. félóránként érdemes lecserélni, ha elnyúlik az aktus. Fontos, hogy kellően nedves legyél, mert a kiszáradás miatt is elszakadhat. Olyan síkosítót kell használni, ami kompatibilis a gumival. Vmint jobb fajta gumit vegyél...bár a durex a legdrágább, nekem mégis az szakadt el... És végül még egy jó tanács: gumi mellett mindig használjatok megszakítás is, úgy még jobban csökkenthető a kockázat, mert bizony, ha szakad, akkor nincs más megoldás, mint a 72 órás tabi...
2009. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!