Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Zoely fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoely fogamzásgátló tabletta (2,5 mg X 1,5 mg), szerintetek nem erős ez egy kicsit?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem is hallottam még erről.. kivizsgaltak mielőtt felirta az orvos?
2012. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Természetesen vizsgálat után írta fel a doki. (na nem hormon vizsgálat, csak egy egyszerű rutin, "kézi" vizsgálat). Ez egy viszonylag új bogyó, csak az előző amit szedtem fele ennyire sem volt ilyen "erős".
2012. ápr. 17. 11:50
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
akkor elárulom neked, h ez a rutin vizsgálat sz.rt se ér, ami a fogamzásgátló szedését illeti.. vérvétel, hormonvizsgálat, kérdések arról h volt-e vkinek a családban trombózisa, stb.. azt ajanlom, sürgősen menj el priváthoz!!! nekem igy irták fel a bogyót, aztán majdnem belehaltam 1 esetleges trombózisba!!!!
2012. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
magándokihoz, na..
2012. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írta fel a doki és nem kell aggódni amiatt, hogy erős lenne. Igaz h több hatóanyagot tartalmaz, mint a többi gyógyszer, de ez másfajta: két női hormon egyedi kombinációja. Ha megnézed az előző gyógyszered összetevőit rájössz, hogy nem ugyanaz.
2012. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat. Megnéztem és el is olvastam a nőgyogyótól kapott kis füzetet, valóban más az összetétel. Remélem jó lesz.
2012. ápr. 17. 20:30
 7/11 anonim ***** válasza:
Én már a harmadik levélnél tartok és nincs semmi mellékhatás nálam!!! egyedül annyi h a menszeszem most a harmadik levél, 3. szemnél jött meg. Attól h erősebb lehet jobb is(szerintem).
2012. ápr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
attól h erősebb, még nem jobb. csak rosszabb lehet. mellesleg, 3 hónap után nekem se voltak mellékhatásaim. a java csak azután jött....
2012. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Aki már régóta szedi, és rossz véleménnyel van, elmondaná hogy mik azok a rossz tapasztalatok ? és mi az hogy majndem belehalt egy esetleges trombózisba?? kezdek most megijedni ezektől..engem sem vizsgált meg a doki...de előtte már szedtem két más fogamzásgátlót, amitől nem voltak komolyabb problémáim
2012. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem ijesztgetni akarlak, de engem egyik doki se vizsgalt meg.. semmi vérvétel, akármi.. nem.. aztán jöttek a fejfájások, már alig láttam, este lefeküdtem fájó fejjel, reggel felkeltem fájó fejjel, szúró szemmel.. mondtam nekik, de mindegyik azt mondta h "jaa, van ilyen.. ", mire egy normalis orvos megmondta h egyaltalan nem szedhetek semmi hormonosat, mert trombozisom lehet tőle.. ennyi..
2012. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!