Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor mi a helyzet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Szóval a gond az,hogy elkezdtem szedni a fogamzásgátlót,de most voltam a hét napos szünetben,és nem jött meg.Este újra kell szednem,de nem volt mensesem.Az lehet gond,hogy nem biztos,hogy a menses volt,mikor elkezdtem szedni a gyógyszert egy hónapja?Mert akkor csak pár csepp vér volt az egész,és egy napig sem tartott.Most mit csináljak?segitsetek!

2012. ápr. 18. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

öhm igen, lehet probléma

azonnal csinálj egy terhességi tesztet, lehet, hogy már egy hónapja is terhes voltál

ha pedig negatív, akkor keresd föl az orvost, aki felírta

2012. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és ha számit,akkor Tri-Regolt szedek
2012. ápr. 18. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Azonnal teszt és orvos.

Simán lehetett, hogy a pecsételő vérzés mondjuk ovu miatt volt, akkor pedig bizony a tabletta nem hatott.

2012. ápr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!