Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az előnedvtől lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előnedvtől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mindig védekezünk, de néha elkap a hév fürdőkádban, tusolóban stb.. Olyankor óvszer nélkül szeretkezünk, megszakítással. Hallottam már ezt is azt is a témával kapcsolatban, most titeket kérdezlek. Tehát?
2009. jún. 20. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetsz terhes az előnedvtől is!
2009. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor, mivel fogamzásgátló módszer ugyebár a megszakításos szeretkezés,tehát a százalékarány elvileg nem lehet túl magas...
2009. jún. 20. 11:27
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
A megszakításos szeretkezés NEM fogamzásgátló módszer! Ha így csináljátok idióták vagytok. Bár ha neked nem gond egy abortusz, vagy egy gyerek felnevelése, hát akkor hajrá. Csak így tovább!
2009. jún. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nehogy leszúrj már egy szimpla kérdésért.Nem azért tettem fel, hogy prédikáljanak nekem. És még sokan érezhetnek így előttem kérdezőkból. fogamzasgatlas.hu: itt is szerepel a módszer, szexlexikonban is, és még számtalan helyen. Sokan csinálják így évek óta... mondjam még? Nem tanácsokat kértem, hanem választ
2009. jún. 20. 11:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A megszakításos szeretkezést akkor szokták csinálni, amikor nem gond, ha becsúszik a gyerek. Ha nálatok ez gondot jelentene, akkor tessék szépen minden egyes alkalommal óvszert húzni. Megér annyit az a "hév", hogy utána elmenj abortuszra?
2009. jún. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt látni fogod, hogy 100-ból 35-en teherbe esnek ezzel a módszerrel.

"Az ejakulátum első néhány cseppjében a legnagyobb az ondósejtek száma, és ha egy kevés preejakulátum (előváladék) kijut a húgyvezetékből az orgazmus előtt, akkor a fogamzás már megtörténhet." ( [link]

2009. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Gratulálok!

Te vagy yitt a 10000., aki kérdezi.

Ha ilyen gondosan védekeztek, mint ahogy itt keresel ezen az oldalon - akkor hamarosan oá, oá!

2009. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
86%
sajnos az előnedvtől is lehetsz terhes..:S
2009. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is évekig így csináltam, terhes nem lettem, de ez csak az én szerencsém. Már két éve védekezem és hidd el ,nyugodtabb vagyok! Már el sem tudom képelni, hogy megszakítással csináljuk. Szóval védekezz!
2009. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...szerintem a víz alatt,hogyha kiveszitek,valamennyire lemosodik az előnedv...
2009. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!