Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előnedvtől vízben lehetek terhes?

Előnedvtől vízben lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem lehetséges elméletben, hiszen akkor strandon, uszodában rendszeresen esnének teherbe a nők, ha ez így működne :)

De ha együtt fürdök a barátommal és mondjuk az ölében ülök, akkor a hüvelyem elég közel van a péniszéhez, hogy bejusson előnedv nem?

Lehet butaságot kérdezek, de ilyet még nem csináltam és jobb utánajárni szerintem a dolgoknak!


Köszönöm a válaszokat!

17/L


2011. márc. 13. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen módon nem lehetsz terhes!
2011. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy az olasz tinik között állítólag még most is elég elterjedt az a tévhit, miszerint csókolózástól teherbe lehet esni, nem buta kérdés :D
2011. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző:


Tényleg? Mert akkor annyira nem is vagyunk hülyék, mi magyarok... :D

2011. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azért Olaszországban elég durva dolgokat hisznek :)
2011. márc. 15. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:

hát én szeretkeztem már úgy a barátommal tusolás közben. meg kád vízben, de nem történt semmi. nem érdemes fosni mert akkor az a következménye h ideges leszel és késni fog a menstruációd. maradhatsz az ölében, csak akkor ne tegye be neked és akkor nem lesz gond ;)

L*-*

2011. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!