Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruáciom 5. napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáciom 5. napján kezdem el majd szedni elöször a Yasminelle gyógyszert mikor lesz teljesen biztonságos? ha nem a menzesz elsö napján kezdtem? mikor lehet elöször sex gumi nélkül?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 18. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
1 hónap után én úgy tudom...
2008. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1hónap ok köcike:)mer ahogy itt olvasgatam voltam rövidebb idök is csak ök az 1.naptol szedik én+az 5.töl :S
2008. ápr. 18. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben az eseben sajnos várnod kell 1 hónapot a teljes védettség kialakulásához!
2008. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a köv.menstruáciom után lexek védett igaz?tehát most elkezdtem az 5.napon végig beszedem a gyógyszert és utána megjön a menstruáciom és utána védet vok igaz????
2008. ápr. 19. 10:52
 5/7 anonim ***** válasza:
igen:)!bár a tajékoztatóban úgy van írva h.az 5.napon kezded el szedni akkor már rá egy 8 nap után védett vagy,de hát sztem az nem elég biztonságos úgy.inkább várd ki azt az 1 hónapot sztem:),jobb elővigyázatosabb lenni:)!
2008. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem használt hormontartalmú fogamzásgátlót az előző hónapban:

A Yasminelle szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a Yasminelle szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban további védekezést (például óvszert) kell alkalmaznia.


Ez van a betegtájékoztatójában!

2008. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm szépen a segitséget:) akkor kivárom az egy hónapot és akkor 99,9999%védett lexek köszi szépen pux
2008. ápr. 19. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!