Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » PHARMATEX hüvelytabletta +...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PHARMATEX hüvelytabletta + óvszer? Ez már elég biztonságos?

Figyelt kérdés

Rettegek attól, hogy az óvszer kiszakad. Babát nem szeretnék


17/L


2012. ápr. 24. 14:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

14:19!!!!!

Pharmatex + ÓVSZER

2012. ápr. 24. 14:22
 12/19 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,


a Pharmatex azoknak csíp, akik érzékenyek rá. Másoknak a Patentex csíp, mert arra érzékenyek, tehát ez csak egyedi kipróbálással működik. Mivel láthatóan az óvszer mellé szeretnék használni a balesetek elkerülése végett, a hatékonyság sem probléma.


Amúgy én 2 éve védekezek Patentexszel, és nem lettem terhes. Tudom, hogy ez semmire nem bizonyíték, egyszerű tény, eddig és nálam így volt. De nekem nem lenne nagy baj, ha lenne baba, 26 vagyok, tulajdonképpen akár lehetne is, csak még pár évig jobb lenne, ha nem. Tiniknek csak kiegészítésként ajánlanám nyugodt szívvel, de arra nagyon is!

2012. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Palm egyetértek, én is ugyanígy vagyok egyébként.
2012. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%
Fölösleges mindkettő. Ha van óvszer, feleslegesen teszed ki magad a csípésnek-égetésnek, és az sem túl komfortos, ahogy az a ragadós trutyi kifolyik:S Ha meg az óvszer kiszakad, oly mindegy, hogy volt-e kúp/tabletta, mert önmagában az nem elég. Az óvszer viszont igen.
2012. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha birjátok anyagilag,szerintem nem baj az ugymond dupla biztonság.Bár ha az óvszer kiszakad,még mindig ott van az esemény utáni tabi.
2012. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Ha az óvszer kiszakad, akkor igenis hogy jó, ha van egy második védelem. És ostobaság, hogy akkor az sem ér semmit, dehogynem! Nem valószínű, hogy pont abból az egy aktusból lenne gyerek, de ha mégis, akkor a spermicid megakadályozza...


Az esemény utáni meg nagyon klassz, csak hónapokra szétveri a hormonháztartást, cserébe csak valami kétévente lehet bevenni, tehát újabb balesetnél rossz esetben lehet abortuszra vagy szülészetre menni.


Mindehelyett egy egyszerű és viszonylag olcsó kis kúppal gyakorlatilag nullára csökkenthető a rizikó.


Engem nem zavar a "trutyi", elvégre a szex nem afféle steril munkafolyamat, egyébként is folyik ott minden... :D

2012. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát aki hisz benne, annál biztosan működne:) én ha gumiznánk+kúpoznánk, és kiszakadna a gumi, nem bíznék a 'trutyiban', és tuti esemény utáni tabletta lenne belőle.. de hálistennek ezzel nincs gond, mióta gyógyszert szedek:)
2012. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A latex óvszerekkel nem szabad olaj (zsír) alapú síkosítókat használni (pl vazelin), mert azok károsítják a latex anyagát és szakadhat. Rá is szokták írni a dobozra.


A kúpban zsír van. És nem kerülheted el, hogy ne érintkezzen a gumival. Csak szólok. A tablettában nincs. De az rohadtul csíp.

2012. ápr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok. A Pharmatex kúpra gondoltam. A Patentexet nem ismerem.
2012. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!