Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valakinek van negatív tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van negatív tapasztalata a Zoely fogamzásgátló tablettával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 13:39
 1/8 anonim válasza:
Nekem előjöttek újra az aknéim, mert első mellékhatásként ez van föltüntetve, de nekem nem ezt kellett volna felírnia az orvosnak szóval nem a gyógyszernek tudom be. De az biztos, hogy nekem nem vált be. És miután abbahagytam (15nap után) még egy hétig folyamatosan menstruáltam és egyre csak erősödött, míg a nőgyógyász egy ciklus helyreállító tabival rendbe rakta. De szerintem jó gyógyszer, de annak nem ajánlom aki bőr bpoblémára hajlamos.
2012. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem erősen aknés a bőröm. Már szedtem másféle fogamzásgátlót is, Diane-35, ami nem is egészen az, inkább pont ezekre való. Most az első levél Zoely-t szedem és azóta egy sincs. Mások is észrevették, hogy szépül a bőröm. Nekem ezért is írta fel, mert akinek alapból hajlamos erre a bőre, az az ellenkező hatást tapasztalja.
2012. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én most hoztam haza a gyógyszertárból, félek elkezdeni,mert nem szeretném ha visszajönnénk a pattanásaim! A legelső fogazásgátlómat, pont arra kaptam hogy elmulassza őket!

Így elsőre annyira nem szimpi, hogy pl. 28 szemes :s meg a mellékhatásai sem!

2012. júl. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2-3 nagyobb akné előjött az 1. levél alatt, de azóta semmi.
2012. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Indira03 válasza:
100%
sziasztok lányok, nem tom hol is kezdjem... talán ott hogy teljes mértékben bíztam eddig az orvosomban soha többet... kísérleti nyúlnak érzem magam, nem csoda hisz az elsők között vagyok aki a zoely-t gyógyszert elkezdte szedni veletek együtt... én több évig szedtem a yasminelle tabit amivel teljesen megvoltam elégedve semmi bajom nem volt tőle és nem tapasztaltam a mellékhatásait a zoely-tel ellentétbe. Kb 2 évig nem szedtem semmilyen fogamzásgátlót, de úgy gondoltam még is csak kényelmesebb a szexuális élet vele :) Az orvosom végig se hallgatott hogy én mit szedtem és mit szeretnék szedni... rögtön írta is az új csoda gyógyszert ami 3 hónapja megkeseríti az életem... 1 hónapban amikor elkezdtem szedni akkor még elég enyhe volt a mellékhatása de a lényeg az hogy első 24 szem után meg se jött ugye a 25-28.szem-ig meg kell jönnie, majd a mellékhatások erősödtek... második 25 szem után épp hogy csak megjött 2 nap volt össze vissza és elég volt 2 napra kb 6 TISZTASÁGI betét /ezt is kb elkönyveltem annak hogy nem jött meg/, 3 héttel ezelőtt elmentem ugye az orvoshoz újabb 3 havit íratni mivel ugye egy havit nem is forgalmaznak, elmondtam a panaszaim az orvosnak hogy eddig iszonyat nagy görcseim voltak az első naptól fogva ha nem is volt meg majd mondtam a fejfájást szédülést hányinger zavartság homályos látás meg a koncentrációs zavarok... stbstb mintha oda se figyelt volna megkérdi hogy de ugye jó ez a gyógyszer és hozzáfűzi hogy ez természetes és majd megszokja... ráhagytam még is csak ő az orvos biztos velem van a baj majd tényleg megszokja a szervezetem... igen ám ezután ki is váltottam a gyógyszert rosszul is tettem mert soha az életbe nem fogom beszedni :) egy hétre ezután teljesen hirtelen nagy görcseim lettek és olyan hasmenésem lett ami semmilyen hasfogótól nem akart elmúlni szinte már semmit nem ettem mert minden átfolyt rajtam szó szerint majd akkor olvastam neten először a gyógyszer után elég sok ilyen esetről olvastam hogy ilyen probléma jelentkezett... majd olyat is hogy ez teljesen jó valakinek mert hogy amit az előző tabitól felhízott azt ő ettől leadta hát ha ilyen intenzív hasmenése van vagy csak egy kicsi is attól is jó pár kilót le tud adni... majd több mint egy hét WC-látogatás után nem bírtam tovább visszamentem az orvoshoz /még abba se voltam biztos hogy eljutok odáig mert olyan gyenge voltam már, és nem a szomszédtelepülésen van/ :( és az orvos nem de az asszisztensnő ott volt majd mondtam neki a problémáim és hogy én nem akarom ezt szedni majd közli hogy eddig mindenkinek ezt írták fel és panasz nem érkezett. Ha más panaszait is úgy hallgatják meg ahogy engem lehet hogy egyik fülén be a másikon ki... majd mondtam neki hogy a neten nagyon sok rosszat olvastam róla... válasza: Az az internet semmit nem tud... Nekem valamiért valahogy a sok panasz erre a gyógyszerre azért hitető... majd felírta a Yasminellét amiért már eddig is könyörögtem nekik :) és a drága 3 havi gyógyszer meg a nyakamon maradt :( tuti legközelebb a talpamra állok és nem engedem semmi féle kísérlet alá vetni magam, mert az igazi kísérleti nyulak ennél a gyógyszernél mi voltunk arról nem is beszélve hogy először a gyógyszert úgy rendelték meg a patikába és azért egy város patikájáról beszélünk nem egy kis vidékiről és 8300-ft-ot fizettem, majd a következőé csak 7300-ft-ot habár ott már rögtön volt nem kellett rendelgetnie... szerintem ha már ennyi pénzt kiadok egy ilyen gyógyszerért had menjek biztosra amitől nem lesz bajom. Oh mielőtt elfelejteném most vagyok a 3 doboz 28. napjánál és esze ágában sincs ég megjönnie... azért akartam megint szedni tabit hogy ne kelljen mindig attól félni hogy netán terhes vagyok de ennél meg se jön ott vagyok ahol a part szakad, és holnaptól szehetem a másikat és minden olyan lesz mint régen napra órára és percre pontosan meg fog jönni :) hozzáteszem hogy azért nem biztos hogy mindenkinek ilyen tünetei lennének ember függő valakinek a yasminelle nem jó... én csak azon vagyok kiakadva ha valami jó volt akkor azt miért nem tudta nekem felírni ha még mondtam is hogy azt szeretném... csak nem külön gázsit kapnak az orvosok hogy azt írják fel??? :)és lehet fején találtam a szöget... üdvözlettel: egy megviselt kísérleti nyúl
2012. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Indira03 válasza:
100%
óó bocsánat megint én vagyok a legfontosabbat el is felejtettem egy évig jártam bőrgyógyászhoz mert nem csak az arcom de a hátam is tele volt már pattanással fél évig szedtem rá gyógyszert eléggé megviselt, mert pont nyár volt és nem mehettem napra, majd szép lett a hátam is meg az arcom, és még fél évig kentem különböző krémekkel amit az orvos felírt hogy még szebb legyen.. már tényleg olyan szép volt mint egy babapopsi olyan sima volt majd elkezdtem ezt a zoely-t szedni és minden visszájára fordult az arcom csúnya mint régen még jó hogy a hátam lett olyan... nagyon haragszom erre a gyógyszerre amiért én szenvedtem több hónapon keresztül ez most úgy lerombolta az önbizalmammal együtt... olyan dühös vagyok... és tehetetten...és dühös magamra hogy miért nem voltam három hónapja erőteljesebb és miért nem álltam ki a yasminelle mellett... mert attól régebben is visszább vettek a bőrproblémáim...
2012. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
köszönöm, hogy leírtad, végképp meggyőztél, hogy ne szedjem a zoely-t. nekem is ezt ajánlotta a nőgyógyászom, de amint elolvastam a tájékoztatót, bizalmatlan lettem. most már biztos nem fogom ezt szedni. amúgy a yasminelle-től ismét helyrejött a bőröd?
2013. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hello, tudom pár évvel lekésve de én már egy éve szedem a Zoelít és szerintem ez ember függő! Pattanásos voltam elötte olyan 10 mindig volt elvétve. Na most már kb havi 5 jön elő a hátam letisztult. Egyébként első 2-3 hónapban nekem is roszabb lett de ugy gondoltam várok.-... megérte!


Nekem beválltttt!!!!!! :)

2016. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!