Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmarad 3 fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmarad 3 fogamzasgatlo tabletta, lesz vmi gond?

Figyelt kérdés
Ma falura utaztam,es elfelejtettem a fog.gatlot varoson... meg 3-at kellene bevenni,de nincs hogyan... nem tudom beszerezni.. ha kimarad az utolso harom,lesz belole valami gond?

#fogamzásgátlás #tabletta kihagyasa
2012. ápr. 29. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Védekezni kell óvszerrel, és akkor nem lesz gond.

Előbb fog megjönni 3 nappal.

De összesen csak 7 nap szünet legyen (a kihagyással együtt).

2012. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az este bevettem es utana szeretkeztunk jegyesemmel vedekezes nelkul :) ha a kovetkezo napokban nem lesz szeretkezes,akkor semmi panik,ugye? :)
2012. ápr. 29. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vszínű, hogy gond lesz, de előfordulhat. A tájékoztatót kellene elolvasni. Milyen gyógyszert szedsz? Neten az összesnek fent van a betegtájékoztatója.
2012. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos errol nem ir,csak arrol,hogy ha 1-et felejtek el,12 oran belul potolni kell,ha nem 7 napig plussz vedekezes :) Karissa fogamzasgatlo,mikrodozisos :) tehat ugyanaz a tartalma az osszes bogyonak :)
2012. ápr. 29. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:
nyilván ha 3at felejtesz ki, akkor is az a teendő, ami 1 nap kifelejtése esetén.
2012. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszaitokat :) akkor ne aggodjak az esti szeretkezes miatt,nem? :)
2012. ápr. 29. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem kell magad halálra aggódni miatta, de azért minimális esély van a terhességre.
2012. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom nektek,komolyan :) telleg,nem tudtam hol mashol erdeklodjek mar :)
2012. ápr. 29. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!