Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utánni után lehetséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utánni után lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel észrevettük hogy kiszakadt a gumi. Az első órában még bevette az esemény utánni tablettát amit a doki írt fel. Úgy tudom 3 nap amíg be kell venni ez meg az első óra volt, mégis hallottam olyat, hogy valaki ennek ellenére is teherbe esett. Ez lehetséges? Vagy csak buta rémtörténet?
2012. ápr. 30. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
En olyant is hallottam mar, hogy szex nelkul esett teherbe... :S
2012. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Félre ne értelmezze senki a kérdésem. Tudom, hogy ez csak egy bizonyos ideig védi meg. De nem is úgy értettem, hogy utánna egyáltalán nem is védekezünk. Hanem, hogy ha utánna semmit nem csinálunk akkor ettől az alkalomtól nem e lehet terhes.
2012. ápr. 30. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:

igen ez a tabletta se 1000%-os hatékonyságú, és az óvszer se.

de szerintem nem kell aggódni,

2012. ápr. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, lehetsz még terhes
2012. ápr. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Manapság már bármi lehetséges. Biztos lehet találni valami %-ot a neten,de szerintem 100-ad annyi esély sincs, mint pl hormonális fog.gátló szedése mellett.
2012. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az esemény utáni tabik hatásosabbak mint ami rájuk van írva , de a gyártók nem mernek felelősséget vállalni nagyobb %-ok feltüntetéséért mert van aki nem jól alkalmazza ill. minden szervezet másh reagál.

Ha az első órában bevette, nem hányta ki, nem volt hasmenése ill. nem vett be más gyógyszert pl fejfájás ellen akk hatni fog. Ti már megtettetek mindent, próbáljatok megnyugodni.

2012. máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem 100%-os a tabletta, még megfelelő használat esetén sem.

Minél előbb veszi be, annál nagyobb eséllyel hat.

Az első 24 órában az egyébként létrejövő terhességek kb. 95%át akadályozza meg.

Ha első órában bevette, nagy vszínűséggel nem lesz terhes.

2012. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!