Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belara fogamzásgátló után, ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belara fogamzásgátló után, ki mennyi időre esett teherbe?

Figyelt kérdés

Én 2 és fél évig szedtem.

Az is írja le, aki esetleg kevesebb ideig vagy tovább szedte.

A menstruációtok és ovulációtok egyből helyreállt?

Tudom, hogy ez egyénfüggő, de érdekelne.



2012. ápr. 26. 14:44
 1/6 A kérdező kommentje:

Senkinek sincs babája, akinek a Belara után jött össze?

Légyszi írjatok!

2012. máj. 24. 16:20
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Nekem a markanev nem mond semmit,sot mi tobb,ferfi is vagyok.De azt ajanlhatom,a tabletta (barmilyen marka is legyen) abbahagyasa utan erdemes varni 3 honapot,hogy teljesen megszabadulj a hatasatol.Csak ezutan probalkozz teherbeesni.Ugyanis fogyatekkal is szulethet a baba,ha meg nyoma marad a szervezetben a szernek.Emellett fogyaszthatsz cickafark,csalanteat is,segiteni a szervezetet megszabadulni a cucctol.Sok sikert!
2012. jún. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Azóta már babát várok, ha minden igaz 5 + 6 hetes vagyok. :-)

A gyógyszer 1-2 nap alatt ürül ki, nem emiatt szokták ajánlani, hogy várjanak a próbálkozással, hanem mivel a gyógyszer elvékonyítja a méhnyálkahártyát, ami miatt a megtermékenyített petesejt nem tud beágyazódni.

De nálam ma 21,3 mm-es méhnyálkahártyát mértek, bár petezsákot még nem láttak, viszont 3 különböző márkájú pozitív tesztem van.

Az orvos azt mondta, ez semmit nem jelent, 1,5 hét múlva megyek, azt mondta, akkor már valószínű szívhang is lesz.

Csak telne már az idő! :-)

2012. jún. 13. 17:01
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy március 9-én vettem be az utolsó szem fogamzásgátlót,. és május 22.-e körül foganhatott meg a baba.

Végül is majdnem 3 hónap. :-)

Lehet abban valami igazság, hogy akkor esik teherbe egy nő, ha a szervezete készen áll rá.

Remélem minden rendben lesz a továbbiakban.

2012. jún. 13. 17:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratula es hajra! :))
2012. jún. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)
2012. jún. 15. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!