Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szükséges az esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükséges az esemény utáni tabletta ezek alapján?

Figyelt kérdés

A párommal szeretkeztünk és nem volt épp gumi. Ezért mielőtt elélvezett volna kivette. De félek, hogy ment belém ondó.

És ami még egy gond, hogy a következő napon is szeretkeztünk. Akkor már volt gumi csak mikor kivette akkor láttuk, hogy félig már le volt csúszva a gumi a farkáról.Így kerülhetett belém ondó?

Mit javasoltok? Ez a két eset alapján érdemes lenne 72órás tablettát vennem?

Kérlek segítsetek! Elég tapasztalatlan vagyok..


2009. jún. 23. 15:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Az első esetnél kimaradt egy dolog. Amikor a hasamra élvezett, ment egy kicsi a puncimra is. És utána még volt egy kis ujjazás szóval az ondó belém került így?
2009. jún. 23. 15:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen én a helyedbe mindenképp
2009. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lányom-lányom! igen, szerintem vegyél be, az a biztos!lehetsz terhes így is!

ilyet legközelebb ne csináljatok, vagy szedj gyógyszert!

2009. jún. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezett beléd akkor szerintem nem szükséges. Persze van rá esély hogy terhes legyél,de nagyon kicsi. A biztonság kedvéért vehetsz be, de egy ilyen tabletta nagyon szét szedheti a szervezetedet. Én nem vennék be a helyedben.
2009. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hol tartasz a ciklusban? Ha peteérés környékén, akkor meggondolandó a 72 órás, de ha nem, akkor szerintem felesleges; többet árt, mint használ.
2009. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha peteérésnél vagy, akkor esetleg érdemes, egyébként meg annyira felborítja a hormonháztartásod, hogy az csak na. Én egy éve rákényszerültem(nem pedig nem védekeztem) és azóta sem állt helyre minden.
2009. jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem most volt rá szükség vagy 3 hónapja ugyanis szeretkezés közben lecsuszott a gumi és ment belém ondó.Nekem az orvos rigesoft tablettát írt fel.Bevettem kicsit fájt utána a hasam és megjött még azon a héten.Aztán megjött rendes időben is (utána pedig a szokott idöben jött meg)csináltam terhességi tesztet az is negatív lett szóval megnyugodtam.Szóval nekem nem borította fel a menstruáciomat annyira és nem is volt mellékhatás. Én azért a helyedben íratnék fel inkább egy 72 órás tabletta, mint egy abortusz.
2009. jún. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mennyivel jobban megérte volna leszaladni a boltba egy doboz 300 ftos óvszerért mint most 5-6 ezerért 72 órásat venni... pláne ha nem is használ. az óvszert szex közben néha meg kell nézni és helyreigazítani ha elcsúszott.
2009. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!