Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnapelőtt múlt el a vérzésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnapelőtt múlt el a vérzésem, és tegnap kiszakadt a gumi. Tehát belém ment a barátom. Szerintetek vegyek be 72 órásat?

Figyelt kérdés
Bevenném egyébként, de a lehető legrosszabb időpontban történt. Mert olvastam róla, és mondták is, hogy utána legalább 1 napig nagyon rosszul szoktak lenni. Hát én most ballagok, tehát ma nem vehetem be, egész hétvégén vendégség lesz nálunk, és hétfőtől érettségi. Mit tegyek? Nincs valami más megoldás?
2012. máj. 4. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát én bevenném, mondjuk, ha ballagás után elmentek a vendégek, hétfőig még van idő, hogy elmúljon a rosszullét, már ha lesz egyáltalán.

Bár addig be is kéne szerezni...

2012. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne ilyen lúzerekkel kikezdeni akiknél kiszakad a gumi.
2012. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kicsi az esélye a teherbeesésnek, de én a helyedben biztos, ami biztos alapon bevenném azt a tablettát. Rosszkor jött, de talán fontosabb az,hogy egy nem kívánt terhességet megelőzz, mint egy vendégség. 20/L
2012. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem lúzer :)) Már másfél éve együtt vagyunk, nem "kikezdtem vele" Szerintem ebben nincs semmi lenéznivaló, mivel ez kb bárkivel megtörténhet, nem egy ritka esemény. A többieknek köszönöm a választ. De jelenleg pénzem sincs rá és szerintem nem is merném megvenni. Majd még beszélek valami barátnőmmel.
2012. máj. 4. 12:10
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Hát a valami barátnő az biztos rengeteg tud neked segíteni a témában. Érettségizel hétfőn és nincs annyi agyad, hogy el kéne menni egy nőgyógyászhoz és megkérdezni? A valami barátnő biztos többet tud a témáról.
2012. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Lúzereknél nem ritka.Még kézzel is nehéz elszakítani nem értem,hogy lehet valaki olyan béna,hogy kiszakadjon neki.
2012. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem semmi bajom nem volt tőle, egyáltalán nem voltam rosszul. Mások sem, akiket hallottam.


Szerintem ez csak városi legenda. Vedd inkább be.

2012. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos nekem is volt már rá szükségem. Egyáltalán nem éreztem magamat rosszul miután bevettem, csak lelkileg, hogy mi lesz ha nem használ. Hétvége volt, bementem a kórházi ügyeletre, kértem, de közben majd elsüllyedtem szégyenemben annyira rosszul éreztem magamat. A gyógyszertárban már nem volt gáz. Bementem, odaadtam a receptet, szó nélkül kiadta a nő és kész is. 5 ezer forint volt és az árát később odaadta az akkori párom, majd nem sokkal később szakítottunk is. Egy megbízhatatlan idióta volt, együtt voltunk gumi nélkül, elkapott a hév, erre se szó se beszéd elment bennem... A legkevésbé sem voltam kiakadva rajta, aznap este szerintem a fejéhez vágtam mindent! Ezután szükségének érezte, hogy kifizesse, de ráment a kapcsolatunk, nem tudtam már bízni benne!

Esetleg felezzétek a költségeket, vagy kérj költsön a párodtól! Ez jobb megoldás szerintem, illetve inkább süllyedj el szégyenedben a dokinál most, mint amikor a terhességet állapítja meg!

2012. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

12:03 vagyok.


"A többieknek köszönöm a választ. De jelenleg pénzem sincs rá és szerintem nem is merném megvenni. Majd még beszélek valami barátnőmmel."


Ha már eldöntötted, akkor miért tetted fel a kérdést?

Már megbocsáss, de kefélni van merszed, de egy tablettát már gyáva vagy megvenni? Nem valószínű, hogy teherbe estél és ez nagy szerencse a születendő gyermek részéről, de te azért megérdemelnéd az ezzel járó feszültségeket.

Bárkivel megeshet,hogy kilyukad az óvszer, de a hozzáállásoddal komoly bajok vannak.

2012. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabb az időpont ahhoz hogy bevedd? Talán 18 évesen megfelelő az időpont ahhoz hogy teherbe ess, gyereket szülj, vagy abortuszra menj?????????
2012. máj. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!