Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnapelőtt múlt el a vérzésem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnapelőtt múlt el a vérzésem, és tegnap kiszakadt a gumi. Tehát belém ment a barátom. Szerintetek vegyek be 72 órásat?

Figyelt kérdés
Bevenném egyébként, de a lehető legrosszabb időpontban történt. Mert olvastam róla, és mondták is, hogy utána legalább 1 napig nagyon rosszul szoktak lenni. Hát én most ballagok, tehát ma nem vehetem be, egész hétvégén vendégség lesz nálunk, és hétfőtől érettségi. Mit tegyek? Nincs valami más megoldás?
2012. máj. 4. 11:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mit tudsz te rólam? Mi az, hogy megérdemelném? Ismersz engem? Ismered az életem? Ismered, hogy min mentem keresztül az életben? Nem döntöttem még el, hogy mi lesz amikor kiírtam a kérdést. Reméltem, hogy segítetek de ti sem vagytok nálam különbek. Az pedig, h beszélek a barátnőmmel az azt jelenti, hogy az ő nővére nőgyógyász. De ti ezt persze nem tudjátok, kezdjetek el egyből baszogatni..Ide se írok többet.
2012. máj. 4. 12:41
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Na az lesz a legjobb,ha nem írsz többet.
2012. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

Első vagyok.

Tele van gyökérrel ez az oldal, ne foglalkozz velük.

Igen valóan kellemetlen a beszerzés, de jobb előbb túl lenni rajta és a muszáj az nagy úr. A rosszulléttől meg ne félj annyira, én még nem hallottam, hogy ez annyira jellemző lenne, de a ballagás és vendégség után még időben vagy, hogy bevedd és ha netán rosszul lennél hétfőre lemúlik. Amúgy valóban kicsi az esélye a terhességnek, de ezt azért ne kockáztasd.

2012. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem lúzerség, ha kiszakad, néha mindenkivel előfordul. És tényleg nagyon kicsi az esélye, hogy terhes lettél, de azért valamennyi van. Én azt javasolnám, hogy mindenképp beszélj nőgyógyásszal és ha úgy döntesz, hogy beveszed, ne halogasd!! igaz, hogy 72 óra van ráírva, de annál hatásosabb, minél hamarabb. És ne az alapján dönts, hogy most van e rá pénz, vagy ráérsz e rosszul lenni! figyelj, kellemetlen, de könnyebb most kimagyarázni egy rosszullétet családi vacsi alatt, mint mondjuk majd a szülést. Az alapján dönts, amit a doki javasol!
2012. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
fiút akarsz vagy lányt?
2012. máj. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Simán lehet belőle terhesség is, csak mondom. Sőt, van rá elég nagy esély, mivel nemsoká peteérésed lesz, addig simán eléldegélnek.


Vagy lett spontán peteérésed, ami akár a stressztől illetve egy orgazmustól is lehet...

2012. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A barátnőd nővére nőgyógyász, de te itt írod ki a kérdést.

A barátnőd nővére nőgyógyász, de nem mersz/ akarsz egy tablettát bevenni.


Gratulálok, kislány. Igazi, érett nő vagy, nem is értem, mminek neked már érettségi, hiszen szinte túlérett vagy.

2012. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!