Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes ha kiszakadt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes ha kiszakadt a gumi de nem ment el a párom?

Figyelt kérdés
Szombaton szeretkeztünk és kiszakadt az óvszer de nem ment el a párom..és nem is vagyok termékeny időszakban. de már 6napja késik a menstruációm.de ez lehet egy esemény utáni mellékhatása amit nemrégen kellett bevennem. szerintetek? segítsetek kérlek !
2009. jún. 24. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos nem lehetsz terhes....főleg ha eseménytabit szedtél be...amiatt késik a menstruációd v a stressz miatt... nyugdj meg... most egy darabig eléggé rendszertelen lesz a menstruációd arra készűlj fel a tabi miatt...de nyugi :)
2009. jún. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bisztos,hogy nem vagy terhes,a stressz miatt kesik es az esemeny utanni tabitol,maskor vigyazatok jobban
2009. jún. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen terhes vagy de csak gondterhes
2009. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy termékeny napjaidban, és nem ment el, akkor kicsi az esélye. nyugi, mert a stressztől is késhet. en is voltam ilyen helyzetben. nem lett baj.
2009. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hát ha vettél be esemény utáni tabit akkor számíts arra h egy két hetet késni fog...szal.....de minek vettél be eggyáltalán esemény utáni tabit amikor el se ment a csávód és ugy lyukadt ki...nem is volt akk ebnne váladék szal....:$ne PARÁZZZ
2009. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!