Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes vagyok? Lehet hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok? Lehet hogy nem hatott a fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés
mar masodik honapja szedem a fog. gatlot, és most szedtem be a masodik levelet. a 4 napos szünet 3. napja van, de még mindig nem jött meg. az első honapban volt minden, antibiotikum, hasmenés, ezért akkor a tabletta mellé még ovszert is alkalmaztunk. soha nem szakadt ki, vagy csuszott le. a gyogyszertarban azt mondták h a 2. levéltől kezdve mar nyugodtan csinalhatjuk anelkul is. kb. 2 hetig csinaltuk anelkul, aztan megint antibiotikumot kellett szednem, és megint ovszert hasznaltunk. most még mindig nem menstrualok, pedig előző honapban a szünet első napjan mar megjott.
2009. jún. 24. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyiszer kell antibiotikumot szedned akkor hagyd abba a gyógyszert használjatok simán gumit. egyébként terhes biztosan nem vagy ha használtatok gumit mikor szedted az antibiotikumot, nyugi:) majd meg fog jönni, a szünet bármelyik napján megjöhet és változó, nem biztos hogy mindig ugyanazon a napon jön meg, türelem:)
2009. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Szia!

Köztudott, hogy a fogamzásgátlók nagy százalékban össze is zavarhatják a menstruációdat.Nem kell egyből megijjedni, persze ez természetes, velem is nemegyszer megtörtént hogy így érzetem.

Nekem pl.amint letelt a 21 nap és jön a 7nap szünet, akkor nekem a 4.napon jön meg.Mindenkinek változó, és kell egy kis idő mire beáll.

És ha óvszerrel védekeztetek szerintem nem lehet baj:)

Várj még pár napot,és ha mégsem jönne meg, akkor megnyugtatásképpen fordulj orvoshoz!Az sosem árthat:)

2009. jún. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem vagy terhes!100%


- a sok betegeskedés, mellé szedett gyógyszerek megzavarjék a vérzést

- ha ez a sok betegség nem lett volna,akkor is a tablettaszedés elején jársz, még meg kell, hogy szokja a szervezeted

- a megvonásos vérzés rendszerint a 3-5. napon jelentkezik a HÉT napos szünetben, szóval semmiről nem vagy lekésve

2009. jún. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ez a tabletta előtt mercilont szedtem, akkor mindig pontosan megjött. ha az első levélnél megjött az 5. vagy akarmelyik napon, akkor az összes többi levélnél akkor jött meg. ez a yaz meg uj fogamzasgatlo, gondoltam h jobb is. nem is tartalmaz ösztrogént, meg nagyon dicsertek.
2009. jún. 24. 10:55
 5/8 A kérdező kommentje:
nem, ennél a tablettanal 4 napos a szünet. van 24 aktiv, tehat hormonos tabi, meg 4 nem aktiv, amiben c vitamin, meg "ártalmatlan" dolgok vannak, ami segit h ne felejtsem el a szedést. marmint h itt nincs olyan h nem szedek tabit, hanem folyamatosan szedem, és igy ugymond nem esek ki a ritmusbol.
2009. jún. 24. 10:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is gratulálok, hogy ilyen felelősségteljesek vagytok. Felüdülés ilyent olvasni. A fogamzásgátló eleve bezavarhat, de írod, hogy antibiotikumot is kellett szedjél. Nos, nálam egy antibiotikum-kúra egyszer annyira bezavart, hogy a szünetben egy napig (!) tartott a megvonásos vérzésem, és elég volt tisztasági betétet használni. Lehet, hogy nálad is ez a helyzet. Ha zavar a dolog, kérdezd meg az orvosodat, de szerintem nem kell terhességtől tartanod.
2009. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod!Nekem is volt olyan,hogy pár nappal később jött meg,s 2 napig tartott,holott az átlag nálam 4-5 nap.Ahogy írták előttem,a fogamzásgátló nagyon be tud zavarni néha a menstruációban.:)
2009. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. jún. 24. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!