Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a tapasztalaitok a diane35...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalaitok a diane35 fogamzasgatlorol?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 14:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én nemrégen kezdtem el.A 2.levélnél tartok.Az első levélnél végig vérzésem volt,nem sok,de volt.+a 7napos szünetben is.Majd elmúlt...Most fog letelni a 2.levél csütörtökön,remélem "normálisan" fog megjönni... Elég sok rosszat hallottam róla amúgy,gondolkozom,hogy váltani kellene...De az első levél kivételével más problémám nem volt... hál'istennek. Meg elég furcsa,hogy az van a tájékoztatóján,hogy csak mellékhatása a fogamzásgátlás...Remélem bízhatok benne.Utánanéztem,itt az oldalon is,beírtam a keresőbe és vegyes vélemények voltak.Volt,aki azt mondta,hogy 6éve szedi és nem lett babás... volt,aki azt írta,hogy babás lett mellette...De ki tudja... Remélem nekem beválik : ))


Nani (18/L)

2009. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Hatóanyagainak csekély mennyisége miatt a Diane 35 az alacsony dózisú fogamzásgátló tablettákhoz hasonló készitmény.


A Diane 35 alkalmazása alatt csökken a pattanásos és zsíros bőr (akne és a seborrhoea) kialakulásában fontos szerepet játszó faggyúmirigyek aktivitása. Ez, általában 3-4 hónapos kezelés alatt, a pattanásos (aknes) bőrelváltozások gyógyulásához vezet

ez a abetegtájékoztató



szóval:)nem teljesen foggátló....nem arra való hanem pattanásos bőrre meg olyat is hallottam h meddőséget okozhat....:(

2009. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
En most kezdtem el szedni a 3.levelet,nekem se volt eddig vele semmi bajom ..remelem ez igy is marad ! Az engem is megremitett,h csak mellekhatasa a fogamzasgatlas,bar remelem,h bizhatok benne,mi mondjuk nem vedekezunk mas modszerrel a baratommal.A menstruaciom az elso honapban rendesen megvolt,a masodik honapban ugyanabban azon a napon es ugyanabban az oraban megjott :) Sztem neked is rendszerezodni fog :) enis sok negativumot hallottam agyogyszerrol,dehat mindenkinek mas valik be.En majd 6honap utan valtok gyogyszerthogy ne legyen semmi gond.Az orvosom legalabbis ezt mondta.
2009. jún. 24. 14:23
 4/19 A kérdező kommentje:
Koszike a valaszt! Hat remelem meddoseget nem fog okozni :(
2009. jún. 24. 14:25
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
nem kell adnod a véleményemre, de én sok helyen azt olvastam h mar regi és h sokan meghiztak tőle.
2009. jún. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom a Diane nem fogamzásgátló, hanem csak a mellékhatása az. Emiatt nem is szabad sokáig szedni, nagyon durva rémtörténeteket hallottam olyanoktól akik ezt szedték :(
2009. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
igen, en is ugy tudom h nem fogamzasgatlo. miert nem lehet rendes fogamzasgatlot szedni? a diane-t csak fél évig szabad szedni. en is rosszat hallottam csak rola.
2009. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
hát én elég régóta szedem, és semmi bajom nincs, az orvosom se mondott semmi rosszat róla, sőt szte számomra a legjobb
2009. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

én nemazt szedek, hanem tri-regholt, csak azért írok, mert itt vki írta h elég régi a diane. hát a tri regol és régi, de énmár 8 éve szedem, és semmi mellékhatása nemvolt soha, és megsem híztam tőle. én úgyvagyok vele h hiába régi, és kicsit magasabb a hormontartalma, de legalább biztonságos, és mivel nálam nemokozott semmi panaszt, így nemis váltok, mert feleslegesen nem bolygatom újra a háztartásom, meg lehet a másik tabival meg szenvednék, mer nemlenne jó. szóüval sztem ilyen rémhíreknek, h régi, meg meghíztak tőle, ilyenekkel ne foglalkozz, mert ez különbenis egyénfüggő h meghízol e tőle. azmeg h régi nemfeltétlenül baj.

a többi dolog h nemis fogamzásgátló, azmeg lehet kicsit ijesztő.

2009. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én az első levélnél tartok, úgy 15. szemtől kezdve én is vérezgetek folyamatosan de remélem elmúlik. a bőröm egy fokkal szebb lett, igaz még csak most fogok végezni az első levéllel. a libidómmal semmi baj, súlyproblémáim nincsenek, ugyanúgy könnyen megy le és fel mint eddig. talán csak a mellemre volt jó htással.
2009. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!