Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abba kellett volna hagynom a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abba kellett volna hagynom a gyógyszert vagy szedhetem tovább? Nagyon fel fog borulni a ciklus?

Figyelt kérdés
A probléma az, hogy mikor felírattam a gyógyszert a doki azt mondta hogy mensi napján kell beszedni az első szemet. Hát én hétfőre vártam, délután fájt is a hasam, meg piros színű volt a wc papír. Tettem fel egy tampont, fél 7-kor beszedtem a bogyót, ám amikor elmentem fürdeni csak világosbarna nyákos váladék volt rajta. Szóval nem jött meg rendesen, de az napra vártam. Másnapra semmim nem volt. Sokszor fordult elő, hogy előbb bejelzett, hogy majd megjön és rá 5 napra megjött normálisan, de az elején nem így látszott. Folytathatom a gyógyszert szerintetek? Vagy abba kellett volna hagynom. Igazából csak azért félek, mert akkor ebben a hónapba ki fog maradni és félek hogy a következő hónapban sem fog megjönni a gyógyszer miatt! Ha esetleg megjön akkor ugyanúgy kell szedni tovább a gyógyszert? Mondjuk ha nem szünet időben jön meg, akkor is? Helyre állhat majd ez az egész? Kérlek adjatok valami tanácsot segítséget, mert a nőgyógyászom nyaral és nem tudom sehogy se elérni! Előre is köszönöm aki válaszol!
2009. jún. 24. 15:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hozzá tenném, hogy a terhességet kizártam, mert nem voltam együtt még úgy a barátommal, de amúgy csináltam megnyugtatásképpen tesztet is és negatív lett.
2009. jún. 24. 15:03
 2/7 anonim ***** válasza:
mindenkeppen mostmar szedd végig a levelet. esetleg menj el orvoshoz és mondd el h mi a szitu. a következő leveltol meg sztem nyugodtan egyutt lehettek mar gumi nelkul is. sztem ez olyan szituació, mintha nem a menstruaciod elso napjan kezdted volna.
2009. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szia

szedd a gyógyszert, ha most kimarad kimarad kövileg tuti meg fog jönni....nem sokszor hallottam mér olyanról hogy kimaradt a mensi...fóleg az első hónpokban...barna folásoklesznek a gyógyszer miatt lhet ne ijedj meg...nyugi...

2009. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! igazából még ma szedem majd a harmadik szemet, csak sajnos rosszul indult a kezdés = ( de sajnos nem tehetek róla = ( mostanában amúgy se volt valami pontos a mensim, én csak a következményektől tartottam, hogy a gyógyszer most még inkább fel fogja az első 3 hónapba borítani az egész rendszert, de hát akkor majd kiderül, és bocsi ha még majd kérdezek = ) köszönöm a válaszotokat!
2009. jún. 24. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:

szedd nyugopdtan végig. velemis ilyesmi volt, h csak barnásan kezdödött, kicsi véres volt a wcpapír, és akkor kezdtem el szedni.

csak sztem majd ne szexelj rögtön, hanem várd meg a kövi menzeszed, h pontosan jön e meg. énis csak akkor mertem belevágni, mikor már láttam h normálisan jön meg a kövi hónapban.

2009. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja még azt hozzáteszem, h nekem baromira nemvolt rendszeres a menstruációm, aztse tudtam h mikorra várjam. de az első levél bezsedése után rögtön beállt napra pontosra.
2009. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

okés, tehát akkor nem nagy probléma, hogy így alakult = )

húú, okés, kicsit megnyugodtam, köszönöm szépen neked is a választ = )

2009. jún. 24. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!