Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elmehetek Nőgyógyászhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmehetek Nőgyógyászhoz anélkül, hogy kinevetne?

Figyelt kérdés
Én egy 14/L vagyok.A barátommal már közösülni szeretnénk,de Nem szeretne óvszert használni.Elmehetek Nőgyógyászhoz,anélkül h kiröhögne és elküldene?vagy van valami tippetek mit csináljak??Kérlek segítsetek!!Előre is Köszi
2009. jún. 25. 11:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez egy kicsit gyanús. Én páromat seggbe rúgtam volna vagy valahogy jól helyreraktam volna ha ki merte volna jelenteni, hogy ő márpedig óvszert nem.
2009. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért küldene el, vagy röhögne ki? Elárulád? Neki az a dolga, hogy segítsen, tudod, orvos.
2009. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Atyaég.. nekem 14 évesen még a menzeszem sem jött meg.. És nem hinném, hogy te testileg már rendesen ki lennél fejlődve. Ezért marhára nem ajánlom a gyógyszert. A szexet sem, de ez más téma.
2009. jún. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
14 évesen felejtsd el kislány. persze az orvos nem küld el, de a szex nem neked való még.
2009. jún. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem fog kinevetni, de gyógyszert sem fog felírni, legfeljebb ha anyukáddal mész, de szerintem akkor sem. A barátod hány éves, hogy ő már ekkora tapasztalattal rendelkezik, hogy ő biza' nem húz gumit? Vagy csak hallotta valahol, hogy az nem jó? Ne hagyd magad, ne tedd tönkre ennyi idősen a szervezeted! Gumival is jó az, sok felnőtt ember is használja, nehogy már pont ő találja ki, hogy ő nem.
2009. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
nem kellene még ezen gondolkodnod. ha meg mégis, akkor ovszert mindenkeppen. mert különben majd jönnek az ilyenek h "lehetek-e terhes, ha nem védekeztunk, de.. "
2009. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
ja.. Most nem fog elmenni dokihoz, következő kérdése az lesz: "Lehetek terhes? nem húzott gumit de kivette mielőtt elélvezett bennem" :D:D ááh... atyám én 17 éves vagyok és még szűz, ezek meg 13 14 évesen már.. istenem:S vagy én maradtam le valamiről? 17L
2009. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Elmehetsz 14 évesen a nőgyógyászhoz,és az orvos nem fog nevetni...De gyógyszert nem fog neked felírni(csak megvizsgál) Ha gyógyszerre lenne szükséged akkor az egyik szülővel kell menned!!!Abban biztos vagyok,hogy az orvos el fogja neked magyarázni,hogy fiatal vagy még a szexhez,és mik lesznek a következményei(és itt nem csak a terhesség van,hanem különböző betegségek.....)De feltételezem,hogy te mindenáron le akarsz feküdni a barátoddal,hiába írnak itt sokan jó tanácsot,akkor legalább ne légy buta!!!ÓVSZER!!!Ha a srác nem szereti a gumit akkor meg sem érdemli,hogy "dugj" vele(bocsi a szóért de szándékosan nem írtam szeretkezést mert ez nem az lenne...)
2009. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Nos, ami igaz az igaz, én sem vagyok egy öreglány a magam 25 évével, de nekem sem a fúkon járt az eszem 14 éves koromban.

De változik a világ, s el kell fogadni.

Az orvos semmi képpen nem fog kinevetni. Ő a dolgát végzi. És kiír valamilyen gyógyszert, amit majd be is szedsz.

Amit én is helyesnek tartok addig, amíg nincs egy állandó, igazán hosszú távú kapcsolatod, ami lássuk be nem kell, hogy ennyi idősen legyen..

De nagyon vigyázz a gyógyszerekkel. Bármi kérdésed van, az orvostól kérdezd meg. Ő ENNEK CSAK ÖRÜLNI FOG!! Hidd el.

Tudod, inkább azért menyj el az orvoshoz, ennyi idősen hogy szeretnél gyógyszert, mindhogy 3 hónap múla kismamaként jelenj meg. Remélem érted mit szeretnék ezzel sugallni neked.

2009. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
utolsóval teljesen egyet értek, de szerintem akkor is gáz hogy 14 évesen b.sznak :(:(
2009. jún. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!