Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasmin fogamzasgatlot szedek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasmin fogamzasgatlot szedek. A pasim legutobbi egyutt letunkkor belem elvezett el. Gond lehet?

Figyelt kérdés
Mar 2 honapja szedem,ez a 3. , az utolso 2 szemnel tartottam a levelben mikor ez tortent.Ezelott is szedtem , 2 evig,de tartottam a kotelezo szunetet, de eddig nem engedtem hogy bennem elvezzen el.Ez az elso,es elegge aggodom.Lehet baj belole?
2009. jún. 25. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szedsz foggátlót, miért ne élvezhetne beléd??????? ha meg nem engeded neki, akkor feleslege a tabi. De a biztonság kedvéért húzz rá gumit, és mielőtt elmegy legközelebb vegye ki!
2009. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a tabi véd, én is ezt szedem. de ez a yasmin ez a yasminelle?
2009. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mond csak, sajnálod az erőt a gondolkodni?

Szerinted mire találták ki a tabit. Hát lol.

2009. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Schering gyogyszergyarto cegtol. Erdelyben ezt forgalmazzak,vagyis ilyen nev alatt.Amugy ilyen parazos vagyok,mindenben latok valami szornyut.Ezert idegelem magam.
2009. jún. 25. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
en is ezt szedek, csak az uj valtozatat, a yaz-t, es semmi baj vele eddig. nyugodj meg, véd a tabi, nyugodtan belédélvezhet a baratod. az antibiotikumokkal vigyazz. meg sajnos azt hallottam h a fejfajascsillapito gyogyszerek is hatnak a tablettara.
2009. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi szepen, vegulis holnap kene megjojjon.szoval probalok nem stresszelni:)
2009. jún. 25. 12:22
 7/9 anonim ***** válasza:
képzeld, a fogamzásgátló arra való, h beléd élvezhessen a barátod. szegény srác, őt sajnálom. barátnője szedi a tablettákat, ami 99,9999999%-os védelem, de továbbra sem élvezhet el benned. nemgondolod h ez igazságtalan? és alaptalan is.
2009. jún. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szedek bogyót (igaz, én nem ezt a fajtát)

Soha nem volt semmi gond, pedig a pasim mindig belém élvezett. De pont ezért kezdtem el a gyógyszert szedni.

Iszonyatosan ritka és elenyésző az, hogy valaki fogamzásgátló mellett esik teherbe. Szerintem ne aggódj emiatt

2009. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tabi azért van hogy ne legyél terhes!!!!!!!!!!!!!!!!! Akkor miért ne élvezhetne beléd? Nem olvasol betegtájékoztatót??
2009. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!