Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Történt egy kis gond és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt egy kis gond és kiváncsi vagyok a véleményetekre. Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy szörnyű nagy hülyeséget csináltam... A barátom kissé felöntöttünk a garatra még kedden. Egymásnak estünk, de csak orális szexeltünk. Utána a barátom megujjazott és itt a probléma, hogy ő előtte elélvezett és nem vagyok benne biztos, hogy most hozzám nyúlt-e odalent ondós kézzel vagy sem... Az a baj, hogy nem emlékszem... Szerintetek vegyek-e be 72 órás tablettát? Mert akkor még talán hatni fog... Mert ma émelyegtem is, de nem tudom, hogy most azért, mert beképzelem, vagy azért mert tényleg terhes lehetek. Köszi a segítséget mindenkinek!

2012. máj. 10. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél be egyet, az a biztos.
2012. máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt még nem fognak jelentkezni a terhességi tünetek, inkább csak ideges vagy, és az váltja ki. Nem hiszem, hogy gond lenne, de szerintem vegyél egy tablettát azért, ha másért nem, legalább megnyugtatod magad.
2012. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Reptoid gyerekeid lesznek.
2012. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon félsz vegyél be egyet, mert elviekben lehetséges hogy így is teherbe ess...


amúgy ilyen rövid idő alatt nem kezdesz el émelyegni a terhességtől

2012. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar nem jelentkezhetnek a terhesség tünetei, úgyhogy biztos, hogy valami más áll az émelygés hátterében. Tabi-ügyben előbb kellett volna gondolkodni, már aligha használna szerintem, de tégy belátásod szerint...
2012. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tablettát (már) felesleges. ok, hogy 72 óra elviekben de igazán csak első egy-két napban hatásos. A tünet meg biztos, hogy nem terhességtől.
2012. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Orális szex volt,tehát a szádba élvezett?Mert ha a kezére élvezett is,akkor sem tudhatott úgy megujjazni szerintem, hogy a méheden a többperces ondók megtapadjanak és 2héten belül megtermékenyítsenek....

Az émelygés meg inkább 3-4hetes terhesen jelentkezik(a terhesség,meg olyan 14nap alatt alakul ki,szóval max 5hét múlva HA éreznél valamit!)

2012. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amíg 72 órán beül vagytok addig a tabletta sosem felesleges!

Még a 71. órában is megakadályozza a létrejött terhességek 58 %-át.

Menj el amint lehet gyógyszerért!

Ha így becsíptetek, akkor nem tudhatod, hogy mi mindent történt még.

2012. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi történt, amit leírtál, nem vagy terhes. De ha nem emlékszel, mi hogy volt, lehet nem csak ujjazás volt...
2012. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!