Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akinek volt, fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt, fogamzásgátló szedése mellett milyen típusú fejfájás jelentkezett? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Most tartok a 3. levélnél, és pár napja szúró, néha lüktető fejfájásom van a jobb oldalon, de néha hátul jelentkezik, néha bal oldalt, de főként a jobb oldalon. Főleg ha mozgok.


Ez a tablettától lehet, vagy valami komolyabbra gyanakodjak? Sose voltam fejfájós.


23L



2012. máj. 13. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
biztosan a gyógyszer.:D szerintem menny el dokihoz kérj másik fajta fogamzásgátlót mert 1000 féle van.nekem is fájt a fejem de kaptam másikat és mostmár semmi bajom nincs :D d eminél elöbb tedd meg mert lehet nemlesz jó vége
2012. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és neked milyen típusú fejfájásod volt? melyik napszakban? hol fájt? mennyire? szúrt, nyomott, lüktetett?
2012. máj. 13. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 2 és fél éve szedek fogamzásgátlót és azóta sokkal sűrűbben fáj a fejem,mint előtte,szóval könnyen meglehet,hogy ilyen mellékhatásai vannak a gyógyszernek.
2012. máj. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

hát olyan betyáros.

15/f

2012. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenfélee ...nyomott is lüktetett is :D de mióta másikat szedek azóta semmi :D
2012. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én azt tanácsolom neked, h menj el nőgyógyászhoz haladéktalanul. Én kb. 3 évig szedtem fogamzásgátlót, 1-1,5 évig semmi bajom nem volt tőle, de utána fejfájás jelentkezett, főként a menstruáció körüli napokban, amely hónapról hónapra fokozódott, míg elviselhetetlenné nem vált (semmilyen fájdalomcsillapítóra nem reagált, sokszor napokig enni, aludni is alig bírtam, szóval valósággal megkeserítette az életemet). Akkor abbahagytam a gyógyszert, és elmentem a nőgyógyászomhoz, aki azonnal leállította a szedést, és azt mondta, "akinek fejfájása van, nem szedhet fogamzásgátlót". Másféle tablettát sem írt fel, mivel mindegyikben ugyanaz a típusú hormon van (más kérdés, h a borzalmas fejfájás-tapasztalat után nem is mertem volna tovább próbálkozni a tablettákkal). Úgyhogy azóta más módszerrel védekezem. Ennek már több mint 3 éve, és azóta is mindig fáj a fejem menstruációkor, de összehasonlíthatatlanul kisebb mértékben, sőt (lekopogom) a legutóbbi 2 alkalommal fordult elő, h végre nem fájt. :)

Nemrég voltam kontrollon a nőgyógyászomnál, és szóba jött a fejfájásom is. Megkérdeztem tőle, h létezik-e olyan, h vkinek kihozza a fejfájásra való hajlamát a fogamzásgátló tabletta, és a fejfájás a tabletta elhagyása után is megmarad. Az orvos azt válaszolta, h igen, és ez bele is van írva a tájékoztatóba......

Szóval azt tudom neked javasolni, h ne kövesd el azt a hibát, amit én, h 1 évig szenvedtem a fejfájással és nem mentem el korábban a nőgyógyászhoz... akár veszélyes is lehet.

26/N

2012. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az rovosom egyszer mondta, hogy akinek 1X(!) is fájt a feje fogamzásgátlótól, annak nem lenne szabad többet szednie. Ha nem voltál sose fejfájós, a tablettától van.
2012. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!